prof. dr hab. Paweł Wiechno

onkolog kliniczny, urolog - Warszawa

prof. dr hab. Paweł Wiechno onkolog kliniczny, urolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - prof. dr hab. Paweł Wiechno

Prof. dr hab. Paweł Wiechno to specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ma ogromną wiedzę, którą dzieli się nie tylko jako lekarz, lecz również jako autor publikacji naukowych. Posiada tytuł specjalisty chorób wewnętrznych oraz onkologii klinicznej. Ukończył również szkolenie specjalizacyjne II stopnia z zakresu chemioterapii nowotworów. Od wielu lat jest związany z Kliniką Nowotworów Układu Moczowego Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. dr hab. P. Wiechno

Prof. dr hab. Paweł Wiechno specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nowotworów męskiego układu moczowego. W jego gabinecie pomoc medyczną uzyskają pacjenci z rakiem jądra, stercza, a także pęcherza moczowego. Profesor zajmuje się także leczeniem nowotworu nerki.

Zdjęcia prof. dr hab. Paweł Wiechno

Onkolmed Lecznica Onkologiczna - prof. dr hab. Paweł Wiechno

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. Paweł Wiechno

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska