dr hab. n. med. Piotr Budzyński

chirurg ogólny - Kraków

dr hab. n. med. Piotr Budzyński chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Piotr Budzyński

Dr n. med. Piotr Budzyński ukończył studia medyczne w 1998 roku. Bezpośrednio po uzyskaniu dyplomu związał się z II Kliniką Chirurgii Ogólnej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w której zdobył cenne doświadczenie. W 2008 roku ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej. Posiada tytuł doktora nauk medycznych. Jest lekarzem z powołania, dbającym o to, aby sukcesywnie podnosić jakość świadczonych usług medycznych. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, zjazdach i konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Budzyński

Dr n. med. Piotr Budzyński jest cenionym diagnostą. Przeprowadza kompleksową diagnostykę ultrasonograficzną (m.in. USG piersi, jamy brzusznej) i diagnostykę biopsyjną. Zajmuje się chirurgią laparoskopową pęcherzyka i dróg żółciowych oraz układu pokarmowego. Ponadto wykonuje operacje bariatryczne, lecząc w ten sposób otyłość olbrzymią. Doktor Budzyński przeprowadza operacyjne leczenie chorób endokrynologicznych, wykonuje operacje tarczyc, przytarczyc i nadnerczy.

ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
200

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG piersi
Inne nazwy:

120
USG tarczycy
120
USG jamy brzusznej
120

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr hab. n. med. Piotr Budzyński