lek. Piotr Drozdowski

chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej - Szczecin

lek. Piotr Drozdowski chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: angielski, włoski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Piotr Drozdowski

Lek. Piotr Drozdowski ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jest również absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie, którą ukończył w 2008 roku. W 2015 roku (pod kierownictwem dr Ireneusza Łątkowskiego) uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej.

W trakcie swojej wieloletniej kariery zawodowej odbył szereg staży z zakresu chirurgii plastycznej, zarówno w kraju, jak i za granicą – we Wrocławiu, Gdańsku, Warszawie, Perugii, Padwie, Berlinie czy Debreczynie. Odbywał również staże na Tajwanie, w Plastic Surgery Department, Chang Gung Memorial Hospital w Taipei oraz Klinice Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej, Centrum Onkologii w Gliwicach.

Od 2016 roku jest członkiem Europejskiej Rady Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jako pierwszy polski chirurg plastyczny zdał szereg egzaminów w Brukseli. Od ponad 10 lat pracuje w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, pod kierownictwem prof. Kazimierza Kobusa i prof. Piotra Wójcickiego.

W ramach działalności naukowej tłumaczy wykłady z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej z języka włoskiego i angielskiego, ponadto jest autorem i współautorem kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych. Swoją wiedzę poszerza, a doświadczeniem dzieli się w ramach licznych konferencji naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Doktor Drozdowski jest członkiem wielu towarzystw naukowych, takich jak Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej przy PTL.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Drozdowski

Lek. Piotr Drozdowski wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Zajmuje się korekcją piersi, przeprowadza operacje plastyczne ciała (m.in. brzucha, ud, ramion) oraz twarzy (korekcje powiek górnych i dolnych, uszu, czoła i nosa). Doktor Drozdowski cechuje się łatwością nawiązywania kontaktu z pacjentami. Do każdej osoby odwiedzającej jego gabinet podchodzi indywidualnie oraz z dużą dozą empatii.

Zdjęcia lek. Piotr Drozdowski

Beauty Group (dawniej Artplastica) Klinika Chirurgii Plastycznej

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.