dr n. med. Piotr Kolczewski

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

dr n. med. Piotr Kolczewski ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

Znajomość języków: angielski

Informacje ogólne - dr n. med. P. Kolczewski

Dr n. med. Piotr Witold Kolczewski to specjalista ginekologii i położnictwa. Jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej, w 1991 roku odbył w niej także staż podyplomowy. W tym samym roku został asystentem w Zakładzie Patomorfologii Pomorskiej Akademii Medycznej. W 1998 roku uzyskał specjalizację w zakresie ginekologii i położnictwa w Szpitalu w Szczecinie Zdroju. Egzamin specjalizacyjny zdał z wyróżnieniem, za co otrzymał Nagrodę Okręgowej Izby Lekarskiej. 1998 to również rok, w którym dr Kolczewski otworzył prywatną praktykę lekarską – Kolmed.

W 2004 roku zaczął pracę jako asystent i zastępca ordynatora 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie, gdzie po kilku latach (w 2010 roku) objął stanowisko ordynatora oddziału ginekologii i położnictwa. Kolejnym szczeblem kariery było zdobycie tytułu doktora – w 2005 roku dr Kolczewski obronił pracę „Polimorfizmy genetyczne w nadciśnieniu indukowanym ciążą".

Osiągnięcia lekarza

Doktor nauk medycznych Piotr Kolczewski jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Należy również do prestiżowych międzynarodowych stowarzyszeń medycznych, takich jak International Academy Of The Pelvic Surgery, International Urogynecological Association, a także International Continence Society.

Specjalista  w ciągu wielu lat pracy systematycznie poszerzał swoją wiedzę, uczestnicząc w polskich i zagranicznych kongresach. Był, między innymi, w Rotterdamie (International Continence Society Meeting w 2007 roku), Hadze (European Contraception Congress w 2010 roku), Toronto (International Urogynecology Association Meeting w tym samym roku) oraz Lizbonie (International Urogynecology  Association Meeting w 2011 roku). Odbywał również specjalistyczne szkolenia i staże w zachodnich klinikach, a zdobytą w nich wiedzę wykorzystuje obecnie we własnym gabinecie. W 1998 roku w Oldenburgu pogłębiał wiedzę o laparoskopii, w 2009 roku w Sztokholmie odbył szkolenie z zakresu ginekologii estetycznej. W 2011 roku w Pradze doskonalił umiejętności z dziedziny uroginekologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Kolczewski

Dr Kolczewski przeprowadza zabiegi z zakresu uroginekologii, wykonuje również operacje pochwowe, w tym NDVH (Non Descent Vaginal Hysterectomy). Specjalizuje się w technikach endoskopowych w ginekologii, przeprowadza także szereg zabiegów w zakresie ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej dna miednicy. Do często przeprowadzanych przez niego zabiegów z tej dziedziny należy plastyka błony dziewiczej, waginoplastyka i perineoplastyka. Lekarz pomaga również pacjentkom z nieprawidłowym kształtem warg sromowych mniejszych lub większych, wykonując labioplastykę.

Efekty pracy lekarza - zdjęcia przed i po zabiegu

Zadowolenie pacjentów jest dla nas najważniejsze. Pragniemy, by każdy pacjent miał pełen obraz lekarza, któremu powierza swoje zdrowie. Poniżej prezentowane są zdjęcia przed i po zabiegach, które przeprowadzał dr n. med. Piotr Kolczewski.

Zobacz wszystkie zdjęcia przed i po zabiegach (32)

Zdjęcia dr n. med. Piotr Kolczewski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - zdjęcia przed i po zabiegu

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie - zdjęcia przed i po zabiegu

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska