dr n. med. Piotr Koliński

chirurg stomatolog - Lublin

dr n. med. Piotr Koliński chirurg stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Piotr Koliński

Dr n. med. Piotr Koliński w 1993 roku ukończył Akademię Medyczną w Lublinie. Już wówczas wiedział, jakie zagadnienia interesują go najbardziej, co przełożyło się na przystąpienie w 1998 roku do egzaminu specjalizacyjnego i uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Kolejnym krokiem w jego karierze było zdobycie stopnia naukowego doktora nauk medycznych, co miało miejsce w 2008 roku.

Doktor Koliński doświadczenie zawodowe zdobywał na terenie renomowanych placówek w Lublinie i okolicach. W latach 1993-2013 pracował jako asystent w Klinice Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej i Klinice Chirurgii Stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Nieustannie pogłębia wiedzę, uczestnicząc w certyfikowanych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Koliński

Dr n. med. Piotr Koliński jest bardzo utalentowany i ceniony przez pacjentów. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się odbudową zniszczonych lub utraconych zębów. Oferuje usługi z zakresu implantologii, protetyki i implantoprotetyki.

Zdjęcia dr n. med. Piotr Koliński

Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek - dr n. med. Piotr Koliński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Piotr Koliński

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska