dr n. med. Piotr Kucharzewski

okulista - Katowice

dr n. med. Piotr Kucharzewski okulista

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Piotr Kucharzewski

Dr n. med. Piotr Kucharzewski jest lekarzem okulistą, absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2013 roku ukończył specjalizację z okulistyki. Ponadto w tym samym roku obronił doktorat, uzyskując tytuł naukowy doktora nauk medycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Kucharzewski

Główny obszar jego zainteresowań okulistycznych zajmują patologie rogówki oraz laserowe korekcje wad wzroku. W Centrum DER-MED wykonuje blefaroplastykę, czyli zabieg polegający na laserowym usuwaniu nadmiaru skóry na powiekach. Wskazaniem do tego zabiegu może być ograniczenie pola widzenie lub względy typowo estetyczne.

Zdjęcia dr n. med. Piotr Kucharzewski

Centrum DER-MED - dr n. med. Piotr Kucharzewski

Chirurgia plastyczna

Operacje plastyczne powiek
Plastyka laserowa powiek górnych
Inne nazwy:

Konsultacja kontrolna połączona z usunięciem szwów - w cenie zabiegu.

150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Piotr Kucharzewski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska