dr n. med. Piotr Łach otolaryngolog

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - dr n. med. Piotr Łach

Dr n. med. Piotr Łach jest doświadczonym lekarzem, specjalistą cenionym przez pacjentów. Studia medyczne ukończył w roku 1993. Od tego czasu nieprzerwanie praktykuje w zawodzie lekarza, sukcesywnie doskonaląc warsztat. Kolejno w latach 1996 oraz 1999 ukończył pierwszy i drugi stopień specjalizacji w dziedzinie otolaryngologii. Jest autorem wielu publikacji i doniesień naukowych. Systematycznie podnosi kwalifikacje, biorąc czynny udział w kursach, szkoleniach i konferencjach.

Doktor Łach pełni funkcję ordynatora Oddziału Otolaryngologii Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Łach

Dr n. med. Piotr Łach posiada szerokie doświadczenie ambulatoryjne i kliniczne. Przeprowadził kilkanaście tysięcy zabiegów i operacji laryngologicznych. Jego specjalizacją są zaburzenia snu, zajmuje się leczeniem bezdechu sennego i chrapania. Przeprowadza operacyjne leczenie chrapania metodą radiochirurgii i laserową. Wdraża leczenie chorób nosa, gardła czy krtani. W jego gabinecie profesjonalną pomoc otrzymają pacjenci borykający się z nawracającymi przewlekłymi zapaleniami zatok.

Doktor Łach zajmuje się operacyjnym leczeniem guzów szyi. Przeprowadza operacje wycięcia i podcięcia migdałków u dorosłych i dzieci. Dysponuje umiejętnościami i doświadczeniem w zakresie operacji nosa i zatok. Wykonuje operacje przegrody i grzbietu nosa, a także operacje małżowin usznych. Przeprowadza operacyjne leczenie chorób uszu. Proponuje swoim pacjentom, między innymi, drenaż wentylacyjny błon bębenkowych oraz operacje małżowin usznych.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Piotr Łach