lek. Piotr Lewczuk

anestezjolog, lekarz intensywnej terapii - Zielona Góra

lek. Piotr Lewczuk anestezjolog, lekarz intensywnej terapii

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Piotr Lewczuk

Lek. Piotr Lewczuk to młody i ambitny lekarz, który sukcesywnie poszerza zakres swojej wiedzy. Regularnie bierze udział w szkoleniach i kursach, a także w konferencjach naukowych organizowanych w Polsce i za granicą.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Lewczuk

Lek. Piotr Lewczuk posiada tytuł specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. W zakres świadczonych przez niego usług medycznych wchodzą zabiegi z zastosowaniem laserów. 

Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej - lek. Piotr Lewczuk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Lewczuk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska