lek. Piotr Malec

radiolog onkologiczny - Gliwice

lek. Piotr Malec radiolog onkologiczny Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Piotr Malec

Lek. Piotr Malec jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Dyplom lekarza uzyskał w 2006 roku, natomiast pierwsze kroki w zawodzie stawiał w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu, gdzie realizował staż podyplomowy. W przeszłości współpracował z Kliniką Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a od 2009 roku jest związany z Zakładu Radioterapii Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach. Posiada tytuł specjalisty radioterapii onkologicznej.

Doktor należy do Europejskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz Śląskiego Oddziału Onkologii Klinicznej. Jest również członkiem Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Programy Populacyjne. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe w ramach specjalistycznych kursów i zjazdów naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Malec

Lek. Piotr Malec specjalizuje się w leczeniu nowotworów metodą radioterapii. Szczególny obszar jego zawodowych zainteresowań stanowią nowotwory kości i skóry. Doktor zajmuje się profilaktyką przeciwnowotworową.

Serafin Clinic

Konsultacje

Konsultacja onkologiczna
200 zł - pierwsza wizyta,
150 zł - każda kolejna
200

Diagnostyka i badania

Biopsje
Biopsja cienkoigłowa piersi
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa tarczycy
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa węzłów chłonnych
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa prostaty
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa skóry / tkanki podskórnej
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa mózgu
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa szpiku kostnego
jedna zmiana
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Malec