lek. Piotr Malec

radiolog onkologiczny - Gliwice

lek. Piotr Malec radiolog onkologiczny

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Piotr Malec

Lek. Piotr Malec jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Dyplom lekarza uzyskał w 2006 roku, natomiast pierwsze kroki w zawodzie stawiał w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu, gdzie realizował staż podyplomowy. W przeszłości współpracował z Kliniką Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a od 2009 roku jest związany z Zakładu Radioterapii Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach. Posiada tytuł specjalisty radioterapii onkologicznej.

Doktor należy do Europejskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz Śląskiego Oddziału Onkologii Klinicznej. Jest również członkiem Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Programy Populacyjne. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe w ramach specjalistycznych kursów i zjazdów naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Malec

Lek. Piotr Malec specjalizuje się w leczeniu nowotworów metodą radioterapii. Szczególny obszar jego zawodowych zainteresowań stanowią nowotwory kości i skóry. Doktor zajmuje się profilaktyką przeciwnowotworową.

Serafin Clinic - lek. Piotr Malec

Konsultacje

Konsultacja onkologiczna 
200 zł - pierwsza wizyta,
150 zł - każda kolejna
200

Diagnostyka i badania

Biopsje
Biopsja cienkoigłowa piersi 
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa tarczycy 
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa węzłów chłonnych 
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa prostaty 
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa skóry / tkanki podskórnej 
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa mózgu 
jedna zmiana
150
Biopsja cienkoigłowa szpiku kostnego 
jedna zmiana
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Malec

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska