lek. Piotr Oleszek

ortopeda, traumatolog - Wrocław

lek. Piotr Oleszek ortopeda, traumatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Piotr Oleszek

Lek. Oleszek jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczelnię ukończył w 2002 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza. Umiejętności praktyczne doskonalił podczas pracy w uznanych oddziałach ortopedycznych w placówkach na Dolnym Śląsku. Specjalizację z zakresu ortopedii odbył w Klinice Ortopedii we Wrocławiu, kierowanej przez prof. Walla, a następnie prof. Dragana. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej była praca w charakterze starszego asystenta w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki we Wrocławiu, jak również w oddziałach ortopedycznych w Miliczu, Dzierżoniowie. W tym czasie uczył się technik zabiegowych pod okiem doświadczonych operatorów.

Od 2012 roku należy do zespołu Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej szpitala MSW we Wrocławiu. Zajmuje się przede wszystkim chirurgią stopy, chirurgią ręki oraz endoprotezoplastyką dużych stawów.

Doktor Oleszek jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Oleszek

Lek. Oleszek to specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi diagnostyka ultrasonograficzna – badania USG barku, kolana i stawu skokowego oraz USG biodra u pacjentów dorosłych.

Zdjęcia lek. Piotr Oleszek

VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne - lek. Piotr Oleszek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Oleszek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska