prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

chirurg ogólny, urolog - Warszawa

prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski chirurg ogólny, urolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski urodził się w 1970 roku w Pszczynie. Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach – ukończył uczelnię w 1994 roku. Kilka lat później (w 1999 roku) zdobył specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej, natomiast w 2004 roku w Klinice Urologii AM w Warszawie uzyskał uprawnienia i tytuł specjalisty w dziedzinie urologii. Kilka następnych lat upłynęło mu pod znakiem kolejnych osiągnięć medycznych. W 2007 roku przyznano mu tytuł naukowy doktora habilitowanego, natomiast w 2011 roku otrzymał  profesurę.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał min. w trakcie obejmowania stanowiska kierownika Katedry i Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Profesor Radziszewski jest założycielem Towarzystwa Badawczego Międzynarodowych Konsultacji na temat Inkontynencji (ICI-RS). To także autor wytycznych dla Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz ICI-WHO. Pracuje jako opiekun Sekcji Rezydentów Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Ponadto może się poszczycić uczestnictwem w wielu specjalistycznych szkoleniach z zakresu urologii, urologii onkologicznej oraz uroginekologii. Wśród nich można wymienić zorganizowane w 2014 roku w Warszawie szkolenie techniczne i aplikacyjne umożliwiające pracę z systemem MonaLisa Touch.

Swoją wiedzę urologiczną profesor wykorzystuje także na polu naukowym, pracując jako recenzent artykułów publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach. Należy do redaktorów periodyków takich jak: „Neurourology and Urodynamics”, „Central European Journal of Urology”, ”Urogynecology”, "Urologia Internationalis” oraz „Archives of Medical Sciences". Jest również autorem oraz współautorem kilkuset tekstów naukowych i popularnonaukowych. Prócz tego opracował kilkanaście rozdziałów w specjalistycznych podręcznikach wydanych w Polsce i za granicą. 

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. dr hab. n. med. P. Radziszewski

Prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski specjalizuje się w onkologii urologicznej. Diagnozuje i leczy nowotwory pęcherza, nerek i prostaty. Przeprowadza zabiegi w ramach urologii czynnościowej oraz uroginekologii – zajmuje się leczeniem nietrzymania moczu u kobiet, wykorzystując przy tym laser.

Profesor specjalizuje się także w małoinwazyjnych metodach leczenia schorzeń urologicznych. W ramach świadczonych przez niego usług znajduje się uroseksuologia. Udziela pomocy mężczyznom w każdym wieku, również w podeszłym, lecząc pacjentów borykających się z chorobami natury urologicznej.

Zdjęcia prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Premium Medical

Konsultacje

Konsultacja urologiczna profesorska
400

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie nietrzymania moczu u kobiet
zabieg wykonywany przy użyciu lasera Mona Lisa Touch;

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski