prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

chirurg ogólny, urolog - Warszawa

prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski chirurg ogólny, urolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski urodził się w 1970 roku w Pszczynie. Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach – ukończył uczelnię w 1994 roku. Kilka lat później (w 1999 roku) zdobył specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej, natomiast w 2004 roku w Klinice Urologii AM w Warszawie uzyskał uprawnienia i tytuł specjalisty w dziedzinie urologii. Kilka następnych lat upłynęło mu pod znakiem kolejnych osiągnięć medycznych. W 2007 roku przyznano mu tytuł naukowy doktora habilitowanego, natomiast w 2011 roku otrzymał  profesurę.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał min. w trakcie obejmowania stanowiska kierownika Katedry i Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Profesor Radziszewski jest założycielem Towarzystwa Badawczego Międzynarodowych Konsultacji na temat Inkontynencji (ICI-RS). To także autor wytycznych dla Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz ICI-WHO. Pracuje jako opiekun Sekcji Rezydentów Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Ponadto może się poszczycić uczestnictwem w wielu specjalistycznych szkoleniach z zakresu urologii, urologii onkologicznej oraz uroginekologii. Wśród nich można wymienić zorganizowane w 2014 roku w Warszawie szkolenie techniczne i aplikacyjne umożliwiające pracę z systemem MonaLisa Touch.

Swoją wiedzę urologiczną profesor wykorzystuje także na polu naukowym, pracując jako recenzent artykułów publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach. Należy do redaktorów periodyków takich jak: „Neurourology and Urodynamics”, „Central European Journal of Urology”, ”Urogynecology”, "Urologia Internationalis” oraz „Archives of Medical Sciences". Jest również autorem oraz współautorem kilkuset tekstów naukowych i popularnonaukowych. Prócz tego opracował kilkanaście rozdziałów w specjalistycznych podręcznikach wydanych w Polsce i za granicą. 

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. dr hab. n. med. P. Radziszewski

Prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski specjalizuje się w onkologii urologicznej. Diagnozuje i leczy nowotwory pęcherza, nerek i prostaty. Przeprowadza zabiegi w ramach urologii czynnościowej oraz uroginekologii – zajmuje się leczeniem nietrzymania moczu u kobiet, wykorzystując przy tym laser.

Profesor specjalizuje się także w małoinwazyjnych metodach leczenia schorzeń urologicznych. W ramach świadczonych przez niego usług znajduje się uroseksuologia. Udziela pomocy mężczyznom w każdym wieku, również w podeszłym, lecząc pacjentów borykających się z chorobami natury urologicznej.

Zdjęcia prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Premium Medical - prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Konsultacje

Konsultacja urologiczna profesorska 
Inne nazwy:

konsultacja urologiczna u profesora

400

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie nietrzymania moczu u kobiet 
Inne nazwy:

leczenie WNM, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet, inkontynencja moczu u kobiet, nietrzymanie moczu NTM, wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu 
Inne nazwy:

leczenie nietrzymania moczu laserem, IncontiLase leczenie nietrzymania moczu metodą laserową, laserowe obkurczanie pochwy przy nietrzymaniu moczu, zwężanie pochwy przy nietrzymaniu moczu laserem Fotona, laserowa plastyka pochwy przy nietrzymaniu moczu, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu laserem, zabieg laserem Er-YAG przy wysiłkowym nietrzymaniu moczu, leczenie nietrzymania moczu u kobiet laserem, zabieg laserowej korekty statyki narządu rodnego, zabieg na nietrzymanie moczu laserem MonaLisa Touch; nietrzymanie moczu; leczenie w nietrzymaniu moczu

Opis zabiegu »
2 500

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.