lek. Piotr Sankowski

ortopeda, traumatolog - Komorowice

lek. Piotr Sankowski ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Piotr Sankowski

Lek. Piotr Sankowski to specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Przyjmuje pacjentów w kilku prywatnych placówkach medycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Sankowski

Lek. Piotr Sankowski przeprowadza zabiegi takie jak endoprotezoplastyka stawów kolanowego i biodrowego. Pomaga pacjentom z uszkodzeniami więzadeł i ścięgien, a także dolegliwościami bólowymi biodra czy kolana. Jego gabinet odwiedzają również osoby z problemem płaskostopia oraz biodra trzaskającego. 

Zdjęcia lek. Piotr Sankowski

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny - lek. Piotr Sankowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Sankowski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska