lek. Piotr Ślęzak

chirurg ogólny - Częstochowa

lek. Piotr Ślęzak chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. med. Piotr Ślęzak

Lek. med. Piotr Ślęzak to absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczelnię ukończył w 2000 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Od 2000 roku pracuje w Szpitalu w Blachowni, pełniąc funkcję asystenta w oddziale chirurgii ogólnej. W 2009 roku uzyskał uprawnienia i tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej (pod kierunkiem dr n. med. Zbigniewa Jabłonki we wspomnianym szpitalu).

Doktor Ślęzak jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Częstochowie. Obecnie współpracuje z kilkoma uznanymi placówkami medycznymi.

Osiągnięcia lekarza

Lek. med. Piotr Ślęzak to znakomicie wykwalifikowany lekarz o szerokim spectrum zawodowych zainteresowań. Swoją wiedzą dzieli się z kolejnymi pokoleniami przyszłych lekarzy – od wielu lat obejmuje stanowisko wykładowcy farmakologii, ziołolecznictwa, anatomii człowieka i okulistyki w częstochowskich szkołach o profilu medycznym. O jego umiejętnościach świadczy dobra opinia i zaufanie, jakim obdarzają go pacjenci. Specjalista nie ustaje w dążeniach do doskonalenia się, przechodząc kolejne szkolenia i kursy. Potwierdzeniem jego starań są posiadane przez lekarza dyplomy i certyfikaty.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. P. Ślęzak

Lek. med. Piotr Ślęzak to specjalista chirurgii ogólnej. Przeprowadza operacje (w tym laparoskopowe) w zakresie onkologii, chorób piersi i naczyń żylnych kończyn dolnych. Zajmuje się chirurgicznym leczeniem schorzeń jamy brzusznej i tarczycy. W zakres świadczonych przez niego usług medycznych wchodzi również diagnostyka schorzeń piersi i chorób nowotworowych. Doktor Ślęzak wykonuje badania ultrasonograficzne, biopsje cienko- i gruboigłowe oraz chirurgiczne. Przeprowadza diagnostykę ultrasonograficzną dzieci i dorosłych. W Centrum Medycznym Klara zajmuje się kwalifikacją chorych do terapii metodą NanoKnife oraz diagnostyką i leczeniem z zakresu chirurgii.

Wykonuje też zabiegi w ramach medycyny estetycznej. Odmładza wygląd pacjentów przy zastosowaniu preparatów na bazie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej.

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Ślęzak