lek. Piotr Ślęzak

chirurg ogólny - Częstochowa

lek. Piotr Ślęzak chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. med. Piotr Ślęzak

Lek. med. Piotr Ślęzak to absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczelnię ukończył w 2000 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Od 2000 roku pracuje w Szpitalu w Blachowni, pełniąc funkcję asystenta w oddziale chirurgii ogólnej. W 2009 roku uzyskał uprawnienia i tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej (pod kierunkiem dr n. med. Zbigniewa Jabłonki we wspomnianym szpitalu).

Doktor Ślęzak jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Częstochowie. Obecnie współpracuje z kilkoma uznanymi placówkami medycznymi.

Osiągnięcia lekarza

Lek. med. Piotr Ślęzak to znakomicie wykwalifikowany lekarz o szerokim spectrum zawodowych zainteresowań. Swoją wiedzą dzieli się z kolejnymi pokoleniami przyszłych lekarzy – od wielu lat obejmuje stanowisko wykładowcy farmakologii, ziołolecznictwa, anatomii człowieka i okulistyki w częstochowskich szkołach o profilu medycznym. O jego umiejętnościach świadczy dobra opinia i zaufanie, jakim obdarzają go pacjenci. Specjalista nie ustaje w dążeniach do doskonalenia się, przechodząc kolejne szkolenia i kursy. Potwierdzeniem jego starań są posiadane przez lekarza dyplomy i certyfikaty.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. P. Ślęzak

Lek. med. Piotr Ślęzak to specjalista chirurgii ogólnej. Przeprowadza operacje (w tym laparoskopowe) w zakresie onkologii, chorób piersi i naczyń żylnych kończyn dolnych. Zajmuje się chirurgicznym leczeniem schorzeń jamy brzusznej i tarczycy. W zakres świadczonych przez niego usług medycznych wchodzi również diagnostyka schorzeń piersi i chorób nowotworowych. Doktor Ślęzak wykonuje badania ultrasonograficzne, biopsje cienko- i gruboigłowe oraz chirurgiczne. Przeprowadza diagnostykę ultrasonograficzną dzieci i dorosłych. W Centrum Medycznym Klara zajmuje się kwalifikacją chorych do terapii metodą NanoKnife oraz diagnostyką i leczeniem z zakresu chirurgii.

Wykonuje też zabiegi w ramach medycyny estetycznej. Odmładza wygląd pacjentów przy zastosowaniu preparatów na bazie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej.

Klara Centrum Medyczne - lek. Piotr Ślęzak

Chirurgia ogólna

Leczenie chorób odbytu
Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu
Leczenie szczeliny odbytu
Leczenie szczeliny odbytu toksyną botulinową 
Ostrzyknięcie szczeliny odbytu
500
Drobne zabiegi chirurgiczne
Usunięcie wrastającego paznokcia chirurgicznie
250
Nacięcie ropnia 
Nacięcie ropnia z drenażem
300

Dermatologia

Dermatochirurgia
Usunięcie kaszaka 
Inne nazwy:

z badaniem histopatologicznym (1 wycinek)- 300 zł
250
Usunięcie tłuszczaka 
z badaniem histopatologicznym (1 wycinek)- 300 zł
250
Usunięcie włókniaka 
z badaniem histopatologicznym (1 wycinek)- 300 zł
250

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg
Inne nazwy:

Diagnostyka i badania

Rektoskopia
Badanie histopatologiczne 
dotyczy jednej zmiany
100
Badania kliniczne
Badania kardiologiczne
Badanie echo serca 
220 zł - konsultacja + EKG + echo serca
Badanie Echokardiograficzne UKG- 120 zł
170
USG narządów wewnętrznych
Biopsje
Biopsja cienkoigłowa piersi
od 140
Biopsja cienkoigłowa tarczycy
150
Biopsja cienkoigłowa węzłów chłonnych
140
Biopsja gruboigłowa ślinianek
500
Biopsja gruboigłowa guza tkanki miękkiej
500

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North - lek. Piotr Ślęzak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Ślęzak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska