lek. Piotr Staszczuk

ortopeda, traumatolog - Poznań

lek. Piotr Staszczuk ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Piotr Staszczuk

Lek. Piotr Staszczuk to specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Poznaniu (Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi) oraz w trakcie kilku staży zagranicznych. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr).

Prywatnie doktor Staszczuk jest mężem i ojcem dwójki dzieci. Do jego pozazawodowych zainteresowań należy trekking, pustkowia oraz gra na gitarze elektrycznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Staszczuk

W zakres świadczonych przez doktora usług wchodzą zabiegi z dziedziny ortopedii regeneracyjnej i rekonstrukcyjnej kończyn dolnych (stawy skokowe i stopy, stawy biodrowe i kolanowe). Zajmuje się leczeniem deformacji i powikłań pourazowych, zmian zwyrodnieniowych i wad wrodzonych, udziela pomocy pacjentom z zaburzeniami zrostu złamań oraz stawami rzekomymi. Przeprowadza endoprotezoplastykę stawów biodrowych i kolanowych. Leczy bóle kręgosłupa. Do stosowanych przez niego metod należą ostrzyknięcia kręgosłupa pod kontrolą RTG-TV oraz ablacja nerwów prądem o częstotliwości radiowej (RFA). Zajmuje się leczeniem złamań osteoporotycznych, patologicznych. Wykonuje zabiegi wertebroplastyki. Leczy dyskopatie i chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa (Discogel, stabilizacja kręgosłupa).

Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (dawniej: Kossaka 4) - lek. Piotr Staszczuk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Staszczuk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska