lek. dent. Piotr Szczepaniak

chirurg stomatolog - Łódź

lek. dent. Piotr Szczepaniak chirurg stomatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. dent. Piotr Szczepaniak

Lek. dent. Piotr Szczepaniak jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii szczękowo-twarzowej. Doktor współpracuje z Kliniką Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Udziela się w Polskim Towarzystwie Stomatologicznym i Polskim Towarzystwie Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Często uczestniczy w organizowanych w kraju i za granicą kursach i sympozjach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. P. Szczepaniak

Lek. dent. Piotr Szczepaniak specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. 

Zdjęcia lek. dent. Piotr Szczepaniak

Neo Dentica Klinika Stomatologiczna - lek. dent. Piotr Szczepaniak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Piotr Szczepaniak

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.