SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

lek. Piotr Walczak

chirurg ogólny

lek. Piotr Walczak chirurg ogólny

Nr PWZ: 6628547

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. med. Piotr Walczak

Lek. med. Piotr Walczak jest chirurgiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego krakowskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończył w 1991 roku. W 2000 roku ukończył specjalizację I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Kieruje Gabinetem Endoskopii Przewodu Pokarmowego w Krakowie, przyjmuje także pacjentów w Gabinecie Endoskopii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Osiągnięcia lekarza

Dr Walczak jest lekarzem, dla którego najwyższy standard przeprowadzanych zabiegów i badań ma ogromne znaczenie, a satysfakcja Pacjentów jest jego priorytetem. Dlatego bezustannie poszerza swoje umiejętności i poszerza kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych, organizowanych zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Dr Walczak był m.in. uczestnikiem.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. P. Walczak

Dr Walczak przeprowadza liczne zabiegi i badania z zakresu diagnostyki schorzeń przewodu pokarmowego. Wykonuje diagnostyczne i zabiegowe procedury endoskopowe w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego: gastroskopię (w tym gastroskopię bezstresową z wykorzystaniem bardzo cienkiej sondy), kolonoskopię i rektoskopię, swoim pacjentom oferuje także nowoczesne badanie jelita cienkiego z zastosowaniem kapsułek endoskopowych PillCam. Dr Walczak przeprowadza szeroki zakres badań ultrasonograficznych (m.in. USG tarczycy, piersi, jamy brzusznej i naczyń krwionośnych, stawów oraz mięśni) oraz udziela porad gastroenterologicznych i proktologicznych. Wykonuje także zabiegi niechirurgicznego leczenia otyłości balonem żołądkowym BIB-System oraz zajmuje się leczeniem żylaków odbytu metodą Barrona. W swojej pracy dr Walczak wykorzystuje nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, w tym sprzęt videoskopowy firm Pentax i Olympus oraz aparat ultrasonograficzny, umożliwiający przeprowadzanie badań z obrazowaniem 3D i 4D.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Walczak

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.