lek. Piotr Wnorowski

okulista - Warszawa

lek. Piotr Wnorowski okulista

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Piotr Wnorowski

Lek. Piotr Wnorowski ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Zakończone zdanym w 2011 roku egzaminem szkolenie specjalizacyjne zrealizował w Klinice Okulistyki I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał nie tylko w kraju, ale również za granicą. Brał udział w stażach w Paryżu i Londynie. Zawodowo związał się z Oddziałem Okulistyki Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w konferencjach, sympozjach i zjazdach naukowych, na których zdobywa nowe umiejętności praktyczne oraz poszerza wiedzę teoretyczną.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Wnorowski

Lek. Piotr Wnorowski przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób oraz urazów aparatu wzroku. Specjalizuje się w laseroterapii, z powodzeniem od kilku lat wykonuje zabiegi laserowe m.in. jaskry czy AMD. Jego zawodowe zainteresowania związane są z leczeniem jaskry i chorób siatkówki. Ponadto doktor Wnorowski wykonuje iniekcje doszklistkowe.

Zdjęcia lek. Piotr Wnorowski

Europejskie Centrum Zdrowego Oka - lek. Piotr Wnorowski

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Europejskie Centrum Zdrowego Oka.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Wnorowski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.