r

dr n. med. Piotr Zdunek

radiodiagnosta - Bielsko-Biała

dr n. med. Piotr Zdunek radiodiagnosta

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Piotr Zdunek

Doktor nauk medycznych Piotr Zdunek jest doświadczonym specjalistą w zakresie radiodiagnostyki. Uczelnię medyczną ukończył w 1989 roku, a cztery lata później otrzymał pierwszy stopień specjalizacji z radiodiagnostyki. Kolejny, drugi stopień specjalizacji w tej samej dziedzinie, zdobył w 1997 roku.

W 2008 roku obronił tytuł doktora nauk medycznych Śląskiej Akademii Medycznej. Przedłożył rozprawę na temat znaczenia kolonografii TK w diagnostyce oraz ocenie stopnia zaawansowania raka kątnicy, okrężnicy i esicy, której promotorem był prof. dr hab. n. med. Ryszard Pacho.

Nieustannie doskonali swoje umiejętności, a także chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jest wykładowcą na kursach specjalizacyjnych z radiologii i specjalizacji klinicznych oraz czynnym uczestnikiem i prelegentem na konferencjach naukowych organizowanych w kraju i za granicą.

Należy do Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego. Jako członek stowarzyszenia każdego roku bierze udział w zjazdach, które odbywają się w Wiedniu.

W roku 2013 i 2014 podczas Zjazdu Towarzystwa Radiologicznego we Wrocławiu przedstawił uczestnikom własne doświadczenia i obserwacje dotyczące znaczenia biopsji gruboigłowej w diagnostyce raka płuc i przerzutów raka piersi.

Od 2005 roku jest Dyrektorem Białostockiego Centrum Onkologii Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Zdunek

Dr n. med. Piotr Zdunek od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w diagnostyce obrazowej chorób nowotworowych z wykorzystaniem rentgenodiagnostyki, mammografii, ultrasonografii i tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego.

W swojej codziennej praktyce lekarskiej przeprowadza celowane biopsje cienko- i gruboigłowe tarczycy, węzłów chłonnych i piersi oraz guzów tkanek miękkich, prostaty czy jamy brzusznej. Wykonuje także zabieg biopsji gruboigłowej wspomaganej próżnią, która pozwalają usunąć guzki piersi już w trakcie badania.

Doktor Zdunek przeprowadza także zabiegi termoablacji zmian ogniskowych wątroby u pacjentów ze zdiagnozowanym, nieoperacyjnym nowotworem wątroby.

Zdjęcia dr n. med. Piotr Zdunek

Klinika Galena

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG piersi
Inne nazwy:

USG piersi 3D/4D z funkcją Elastografii
180 Rozwiń szczegóły
USG piersi u mężczyzn
180 Rozwiń szczegóły
USG tarczycy
120 Rozwiń szczegóły
USG jamy brzusznej
120 Rozwiń szczegóły
USG układu moczowego
USG nerek i pęcherza
80 Rozwiń szczegóły
USG nerek
USG nerek i pęcherza
80 Rozwiń szczegóły
USG jąder
80 Rozwiń szczegóły
Biopsje
Biopsja gruboigłowa piersi
400 Rozwiń szczegóły
Biopsja cienkoigłowa piersi
150 Rozwiń szczegóły
Biopsja gruboigłowa tarczycy
400 Rozwiń szczegóły
Biopsja cienkoigłowa tarczycy
150 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Piotr Zdunek