dr hab. n. med. Przemysław Paradowski

ortopeda, traumatolog - Łódź

dr hab. n. med. Przemysław Paradowski ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielski, szwedzkiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr hab. n. med. Przemysław Paradowski

Dr hab. n. med. Przemysław Paradowski studiował w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1992 roku. Jest także absolwentem Uniwersytetu w Lund (Szwecja). W 1999 roku ukończył specjalizację II stopnia z ortopedii i traumatologii. Rok wcześniej (1998) otrzymał tytuł doktora nauk medycznych w zakresie chirurgii urazowej po obronie pracy doktorskiej w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Habilitację uzyskał w 2012 roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Aktualnie jest adiunktem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w Katedrze Ortopedii, Traumatologii i Rehabilitacji.

Dr hab. Przemysław Paradowski jest autorem i współautorem publikacji w medycznych periodykach polskich i zagranicznych. Biegle posługuje się językami angielskim i szwedzkim (w mowie i piśmie).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr hab. n. med. Przemysław Paradowski

Dr hab. n. med. Przemysław Paradowski leczy wady postawy, osteoporozę i zespoły bólowe o różnej etiologii. Leczy zwyrodnienia stawów oraz stawów kręgosłupa. Ponadto specjalizuje się w medycynie sportowej.

Bimed Centrum Medyczne - dr hab. n. med. Przemysław Paradowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr hab. n. med. Przemysław Paradowski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.