dr n. med. Przemysław Szostek

urolog, chirurg ogólny

dr n. med. Przemysław Szostek urolog, chirurg ogólny

Nr PWZ: 4711598

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - dr n. med. Przemysław Szostek

Członek Okręgowej Izby w Warszawie, dr n.med. Przemysław Szostek ukończył Wydział Lekarski Akademii Medyczne w Lublinie. Tytuł lekarza medycyny oraz uprawnienia wykonywania zawodu otrzymał w 1991 roku. W 1996 roku zdał państwowy egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii ogólnej, a pięć lat później  z urologii. Od 2001 roku posiada również tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology). Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej, Klinice Urologii CMKP oraz podczas stażu w Paryżu w 2001 roku.  

Tytuł doktora nauk medycznych zdobył w 1998 roku na Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie obronił rozprawę doktorską napisaną pod opieką prof. Wojciecha Rowińskiego pt.: "Ocena przepływu krwi i zużycia tlenu w czasie przeszczepienia przez nerkę pobraną od zwłok". Jest autorem i współautorem licznych publikacji zamieszczonych m.in. w takich czasopismach jak "Przegląd Urologiczny" czy Postępy Nauk Medycznych". Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego o czym świadczy jego rola prelegenta na zjazdach naukowych i konferencjach organizowanych przez to towarzystwo, np. na XVI Sympozjum Endourologii i ESWL Polskiego Towarzystwa Urologicznego i I Polsko-Niemieckim Spotkaniu Urologicznym. Jako doświadczony i posiadający znakomite kompetencje specjalista jest członkiem Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie urologii.

 
Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Szostek

Dr n.med. P. Szostek specjalizuje się w poradnictwie , diagnostyce oraz leczeniu dolegliwości układu moczowego oraz męskich narządów rozrodczych. Pomaga pacjentom m.in. w zakresie leczenia: niepłodności, infekcji dróg moczowych, żylaków powrózka nasiennego, dysfunkcji gruczołu krokowego, kamicy moczowej oraz schorzeń onkologicznych występujących w obrębie dróg moczowych i narządów rozrodczych. Specjalizuje się w endourologii, dużych zabiegach chirurgicznych dróg moczowych, endoskopii urologicznej, uro- onkologii, urologii minimalnie inwazyjnej oraz w nowych technikach chirurgicznych w urologii.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Przemysław Szostek

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.