lek. Radka Kiszová okulista

Znajomość języków: polski, czeski

Informacje ogólne – lek. Radka Kiszová

Lek. Radka Kiszová studiowała na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu. Studia ukończyła w 2007 roku, a następnie rozpoczęła pracę w Klinice Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Ostrawie. Poświęcała się w niej problematyce przedniej i tylnej części oka, chirurgii ciała szklistego i siatkówki, laseroterapii siatkówki oraz operacjom ekstraokularnym.  W 2012 roku przyznano jej atestację z zakresu oftalmologii.

Doktor Kiszová jest ambitnym specjalistą, który systematycznie zdobywa wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego diagnozowania oraz leczenia wad narządu wzroku. Uczestniczy w seminariach i kongresach okulistycznych, zapoznając się z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Jest autorem i współautorem kilku prac opublikowanych w specjalistycznych czasopismach naukowych, jak również wykładów oraz posterów.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. R. Kiszová

Lek. Radka Kiszová specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu wad oraz schorzeń narządu wzroku. 

Zdjęcia lek. Radka Kiszová

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Radka Kiszová

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska