dr n. med. Radosław Różycki

okulista - Warszawa

dr n. med. Radosław Różycki okulista

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – dr n. med. Radosław Różycki

Dr n. med. Radosław Różycki jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Studia ukończył w 1995 r. Specjalizuje się w problematyce chorób oczu – tytuł specjalisty w tej dziedzinie otrzymał w roku 1998. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2004 r.

Pracował w Klinice Okulistycznej Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej. Współpracuje z Kliniką Chirurgii Twarzowo-Szczękowej oraz Kliniką Chirurgii Plastycznej Wojskowego Instytutu Medycznego, w której zajmuje się wykonywaniem operacji rekonstrukcyjnych, w tym rekonstrukcjami dróg łzowych przeprowadzanymi technikami małoinwazyjnymi oraz metodami klasycznymi. Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się także wokół zabiegów zaćmy metodami mikrochirurgicznymi, w tym fakoemulsyfikacją. Dr Różycki wykonuje również operacje plastyczne powiek.

Dr Różycki należy do wielu towarzystw naukowych działających zarówno w Polsce, jak i za granicą. Uczestniczy w prestiżowych zjazdach i konferencjach naukowych odbywających się w Hiszpanii, Niemczech czy Włoszech, a także w Stanach Zjednoczonych. Stale pogłębia swoją wiedzę oraz umiejętności, biorąc udział w kursach i szkoleniach. Odbył m.in. kurs z endoskopii dróg łzowych w Klinice Okulistycznej w Como we Włoszech. Jest aktywny na polu naukowym. Ma na swoim koncie liczne publikacje w polskich i zagranicznych czasopismach medycznych, jest także współautorem publikacji książkowej.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Radosław Różycki

Dr n. med. Radosław Różycki zajmuje się rozpoznawaniem oraz leczeniem chorób oczu, w tym przede wszystkim leczeniem zabiegowym. Wykonuje operacje zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem zwijalnych soczewek wewnątrzgałkowych oraz operacje rekonstruujące drogi łzowe za pomocą metod endoskopowych z wykorzystaniem lasera i metod tradycyjnych. Zabiegi wykonuje z zastosowaniem intubacji dróg łzowych silikonowymi rurkami. Przeprowadza także operacje plastyczne w obrębie powiek, włączając blefaroplastykę, usunięcie zmian nowotworowych. Za pomocą procedur chirurgicznych leczy podwichnięcie i odwinięcie powiek, kępki żółte, gradówki i inne. Przeprowadza także (niekiedy bardzo skomplikowane) operacje rekonstrukcyjne po poważnych urazach.

Zdjęcia dr n. med. Radosław Różycki

Centrum Medyczne MML

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Radosław Różycki