lek. dent. Radosław Teleszko

stomatolog - Katowice

lek. dent. Radosław Teleszko stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Radosław Teleszko

Lek. dent. Radosław Teleszko jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W 2004 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym, otrzymując dyplom i tytuł lekarza dentysty. Podczas swojej dziesięcioletniej kariery zawodowej sukcesywnie poszerzał wiedzę i doskonalił umiejętności w zakresie stomatologii estetycznej, endodoncji, a także chirurgii stomatologicznej oraz implantologii poprzez pracę w renomowanych placówkach stomatologicznych w Częstochowie i na Śląsku. Od kilku lat szczególnym obiektem jego zainteresowań zawodowych są dwie ostatnie dziedziny stomatologii, co przełożyło się na rozpoczęcie w 2010 roku specjalizacji w zakresie chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od kwietnia 2012 roku kontynuuje ją w Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Częstochowie.

Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej (PTCHJU). Jest regularnym uczestnikiem szkoleń praktycznych, ponadto podwyższa swoje kompetencje poprzez udział w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych.

Prywatnie jest tatą Jaśka, a także pasjonatem paralotniarstwa.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. R. Teleszko

Lek. dent. Radosław Teleszko przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, zajmuje się leczeniem kanałowym, ponadto wykonuje zabiegi w ramach chirurgii stomatologicznej i implantologii. W trakcie leczenia wykorzystuje lupy zabiegowe firmy Sandy Grendel Swiss Loupes, stosuje również zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny.

Zdjęcia lek. dent. Radosław Teleszko

Artyści Uśmiechu - lek. dent. Radosław Teleszko

Konsultacje

Konsultacja stomatologiczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Radosław Teleszko

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.