lek. Rafał Mulek

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Wrocław

lek. Rafał Mulek chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Znajomość języków: polski, angielski



Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Rafał Mulek

Lek. Rafał Mulek, chirurg ogólny i naczyniowy, jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, który ukończył z wyróżnieniem w 2002 roku. Po odbyciu studiów podjął staż specjalizacyjny w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej rozpoczął w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala w Głogowie, a tytuł specjalisty uzyskał w 2010 roku. W roku 2011 rozpoczął pracę w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej, Metabolicznej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, Ośrodka Badawczo-Rozwojowego we Wrocławiu, gdzie ukończył specjalizację w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Doktor Mulek regularnie rozwija swoje doświadczenie i zainteresowania zawodowe poprzez udział w szkoleniach, zwłaszcza z zakresu chirurgii laparoskopowej oraz małoinwazyjnych metod leczenia chorób naczyń.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. R. Mulek

Lek. Rafał Mulek specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu otyłości z wykorzystaniem technik laparoskopowych oraz w małoinwazyjnych metodach leczenia chorób żył. Pacjentom oferuje szereg operacji bariatrycznych mających na celu zmniejszenie rozmiarów żołądka, skutecznych w leczeniu otyłości.

W ramach usług z zakresu flebologii oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie chorób żył, ze szczególnym uwzględnieniem kończyn dolnych. W przypadkach niewydolności żylnej wykonuje m.in. małoinwazyjne zabiegi skleroterapii, a także miniflebektomii.

Prowadzone przez niego konsultacje diagnostyczne obejmują dokładne badanie pacjenta oraz szereg badań dodatkowych, w tym ultrasonografię.

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią - lek. Rafał Mulek

Konsultacje

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
150 Rozwiń szczegóły

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg
Operacja żylaków nóg 
Inne nazwy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150
3700 zł - Operacja żylaków kończyny dolnej jednostronna– radykalna (safenektomia);
4700 zł - Operacja żylaków obu kończyn dolnych;
od 3 700 do 4 700  Rozwiń szczegóły
Operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej 
Inne nazwy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150
Operacja żylaków kończyny dolnej jednostronna– radykalna (w zakresie żyły odstrzałkowej)
4 100 Rozwiń szczegóły
Skleroterapia żylaków
Inne nazwy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150
400 Rozwiń szczegóły

Proclinic - lek. Rafał Mulek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska