dr n. med. Rafał Sopyło

proktolog, chirurg onkolog, chirurg ogólny - Warszawa

dr n. med. Rafał Sopyło proktolog, chirurg onkolog, chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Rafał Sopyło

Dr n. med. Rafał Sopyło posiada ponad 30-letnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne. Studia medyczne ukończył w roku 1984, uzyskując dyplom i tytuł lekarza. Już w trakcie nauki swoją przyszłość wiązał z chirurgią, czego rezultatem były ukończone, kolejno, w 1987 i 1992 roku stopnie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Ponadto doktor Sopyło posiada specjalizację medyczną w dziedzinie chirurgii onkologicznej oraz proktologii. W 2000 obronił swoją pracę doktorską i uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Nieprzerwanie od ponad 30 lat podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i poszerza rozległą wiedzę specjalistyczną. Bierze czynny udział w licznych szkoleniach, kursach oraz kongresach medycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. R. Sopyło

Dr n. med. Rafał Sopyło przeprowadza diagnostykę i chirurgiczne leczenie nowotworów przewodu pokarmowego, ze szczególnym uwzględnieniem nowotworu jelita grubego i nowotworu odbytnicy. Diagnozuje i leczy również inne choroby układu pokarmowego, takie jak wypadanie odbytnicy czy stany zapalne jelita grubego. Ponadto przeprowadza leczenie w zakresie proktologii. Zajmuje się leczeniem, między innymi, choroby hemoroidalnej.

Zdjęcia dr n. med. Rafał Sopyło

Onkolmed Lecznica Onkologiczna

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
200
Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej
200
Konsultacja proktologiczna
200

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii i Endoterapii PFG

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Rafał Sopyło