lek. dent. Renata Boguszewska

stomatolog zachowawczy z endodoncją

lek. dent. Renata Boguszewska stomatolog zachowawczy z endodoncją

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. dent. Renata Boguszewska

Lek. dent. Renata Boguszewska pracuje nieprzerwanie od 2006 roku, kiedy ukończyła studia w lubelskiej Akademii Medycznej. W 2011 roku złożyła egzamin i uzyskała tytuł specjalisty w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Jest pełną wewnętrznego ciepła i uśmiechniętą osobą, cenioną i lubianą zarówno przez współpracowników, jak i pacjentów. Praca jest jej pasją, dlatego sukcesywnie wzbogaca wiedzę i podnosi jakość świadczonych usług. Bierze udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. R. Boguszewska

Lek. dent. Renata Boguszewska specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, przeprowadza kompleksowe leczenie próchnicy. Oferuje swoim pacjentom nowoczesne leczenie kanałowe oraz usługi z zakresu protetyki, pedodoncji jak również stomatologii estetycznej (wybielanie). W codziennej pracy wykorzystuje mikroskop stomatologiczny.

Zdjęcia lek. dent. Renata Boguszewska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Renata Boguszewska