dr n. med. Renata Romaszkiewicz

kardiolog - Wrocław

dr n. med. Renata Romaszkiewicz kardiolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Renata Romaszkiewicz

Dr n. med. Renata Romaszkiewicz ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu i posiada specjalizacje z zakresu chorób wewnętrznych i kariologii. Posiada również tytuł doktora nauk medycznych, a od  2001  roku  pracuje w Oddziale Kardiologii z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, gdzie pełni dyżury ratując życie wielu pacjentów w ostrych stanach kardiologicznych. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. R. Romaszkiewicz

Dr n. med. Renata Romaszkiewicz posiada szerokie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób kardiologicznych, w szczególności nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, stanów po zawale serca oraz po baypasach i po stentach, po udarze mózgu, arytmii oraz pacjentów z podwyższonym poziomem cholesterolu. Specjalizuje się również w wykonywaniu badań diagnostycznych takich, jak USG serca i ocena wad zastawek serca, ECHO serca, EKG, Holter ciśnieniowy oraz Holter EKG. Przeprowadza również kwalifikacje do operacji kardiochirurgicznych oraz otacza opieką kardiologiczną kobiety ciężarne. Szczególne zainteresowania dr n. med. Renaty Romaszkiewicz dotyczą kardiologii sportowej oraz chorych onkologicznych z problemami kardiologicznymi. 

Zdjęcia dr n. med. Renata Romaszkiewicz

VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

Konsultacje

Konsultacja kardiologiczna
Inne nazwy:

obejmuje EKG i USG serca; 150 zł - wizyta kontrolna

obejmuje EKG i USG serca;
150 zł - wizyta kontrolna
200

Diagnostyka i badania

Badania kardiologiczne
Badanie Holter EKG
130
Badanie Holter ciśnieniowy
130
Badanie echo serca
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Renata Romaszkiewicz