dr n. med. Renata Tuchendler

lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog, lekarz medycyny nuklearnej - Wrocław

dr n. med. Renata Tuchendler lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog, lekarz medycyny nuklearnej

Znajomość języków: niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Renata Tuchendler

Dr n. med. Renata Tuchendler jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując m.in. w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu. Doktor Tuchendler to specjalista z dziedzin chorób wewnętrznych, endokrynologii oraz medycyny nuklearnej. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. R. Tuchendler

Dr n. med. Renata Tuchendler pomaga pacjentom cierpiącym na schorzenia z zakresu interny oraz choroby endokrynologiczne.

Centrum Medyczne T&T Medical - dr n. med. Renata Tuchendler

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Renata Tuchendler

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska