lek. dent. Robert Burdach

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej - Katowice

lek. dent. Robert Burdach stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. dent. Robert Burdach

Lek. dent. Robert Burdach jest absolwentem wydziału stomatologicznego, który ukończył w Białostockiej Akademii Medycznej w 2009 roku. Oprócz pogłębiania wiedzy w zakresie stomatologii doskonalił swoje umiejętności także w dziedzinie medycyny estetycznej. Na swoim koncie ma ukończone wiele specjalistycznych kursów, w tym m.in. z zakresu mezoterapii igłowej i biorewitalizacji skóry twarzy, stosowania wypełniaczy dermatologicznych czy z zabiegów lipolizy iniekcyjnej.

W trosce o dobro pacjentów nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i śledzi nowości na rynku medycyny estetycznej. Bierze czynny udział w konferencjach, seminariach i różnego rodzaju szkoleniach. Był m.in. uczestnikiem Europejskiego Szczytu Ekspertów Medycyny Estetycznej, który odbył się w 2012 roku w Amsterdamie.

Doktor Burdach oferuje pacjentom pomoc zarówno w uzyskaniu pięknego uśmiechu poprzez zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, jak i w poprawie wyglądu za pomocą zdobyczy medycyny estetycznej i profesjonalnych preparatów.

Prywatnie jest miłośnikiem kitesurfingu, któremu poświęca każdą wolną chwilę.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. R. Burdach

Lek. dent. Robert Burdach zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Jako lekarz dentysta wie, że śnieżnobiały uśmiech jest wizytówką każdego człowieka, dlatego oferuje swoim pacjentom szereg zabiegów, których celem jest korekta niedoskonałości uzębienia. Zajmuje się także procedurami medycyny estetycznej, w tym lipolizą iniekcyjną, mezoterapią igłową oraz zabiegami wymagającymi zastosowania rożnego rodzaju wypełniaczy.

Beauty Medica

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Robert Burdach