dr n. med. Robert Muszyński

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Kraków, Nowy Targ

dr n. med. Robert Muszyński chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – dr n. med. Robert Muszyński

Dr n. med. Robert Muszyński w 1993 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a następnie rozpoczął pracę w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyń i Angiologii z Pododdziałem Terapii Wewnątrznaczyniowej Szpitala Bonifratrów. Od 2014 roku jest związany z Oddziałem Chirurgii Jednego Dnia w tej placówce oraz z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Naczyniowej Szpitala Klinicznego w Krakowie.

Doktor Muszyński to ceniony specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i naczyniowej, posiadający wieloletnie doświadczenie w leczeniu schorzeń naczyń krwionośnych klasycznie oraz z użyciem technik małoinwazyjnych (miniflebektomia, klejenie żylaków). Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce zaczął stosować metodę małoinwazyjnego leczenia żylaków przy pomocy lasera.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. R. Muszyński

Dr n. med. Robert Muszyński specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zabiegowym żylaków – w tym nawrotowych i trudnych. Przeprowadza badania USG Doppler tętnic i żył kończyn dolnych, jak również kwalifikuje chorych do operacji usuwania żylaków. W swojej pracy m.in. łączy metody chirurgiczne z laserowymi. W zabiegach zamykania żylaków stosuje system VenaSeal – nietermiczną metodę, która nie wymaga noszenia pończoch uciskowych.

W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi ponadto diagnostyka i leczenie miażdżycy, obrzęków limfatycznych oraz stopy cukrzycowej.

Zdjęcia dr n. med. Robert Muszyński

Bona Dea Medycyna Estetyczna

Allmedica

ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
od 150 do 200 
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
Inne nazwy:

200 zł - Konsultacja lekarza chirurga naczyniowego z USG Doppler żył - dwóch kończyn bez opisu (pełna diagnostyka)

200 zł - Konsultacja lekarza chirurga naczyniowego z USG Doppler żył - dwóch kończyn bez opisu (pełna diagnostyka)
200

Chirurgia ogólna

Drobne zabiegi chirurgiczne
Chirurgicznie opracowanie rany
Inne nazwy:

Chirurgiczne opracowanie rany małej do 5 cm - 100,00 zł; Chirurgiczne opracowanie rany średniej 5-10 cm - 200,00 zł; Chirurgiczne opracowanie rany dużej powyżej 10 cm - 300,00 zł

Chirurgiczne opracowanie rany małej do 5 cm - 100,00 zł;
Chirurgiczne opracowanie rany średniej 5-10 cm - 200,00 zł;
Chirurgiczne opracowanie rany dużej powyżej 10 cm - 300,00 zł
od 100 do 300 
Nacięcie ropnia
od 280 do 500 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Robert Muszyński