lek. Robert Nowakowski

urolog - Warszawa

lek. Robert Nowakowski urolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Robert Nowakowski

Lek. Robert Nowakowski ukończył studia medyczne w 2001 roku. Posiada tytuł specjalisty w zakresie urologii, który uzyskał w 2009 roku. Praca jest jego największą pasją, dlatego stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności. Bierze czynny udział w kursach specjalistycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Robert Nowakowski 

Lek. Robert Nowakowski specjalizuje się w urologii. Podczas konsultacji specjalistycznych szczegółowo omawia dane schorzenie i wdraża leczenie zachowawcze. Diagnozuje oraz leczy nowotwory prostaty, ponadto przeprowadza zabiegi stulejki i plastyki wędzidełka. 

Zdjęcia lek. Robert Nowakowski

Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna - lek. Robert Nowakowski

Urologia

Leczenie i operacje prącia
Leczenie stulejki chirurgiczne
Inne nazwy:

od 1 300 do 1 600 

Diagnostyka i badania

Badania urologiczne
Cystoskopia z konsultacją
600
USG narządów wewnętrznych
USG prostaty transrektalne z konsultacją
230
Biopsje
Biopsja chirurgiczna prostaty 
ze znieczuleniem
600

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Robert Nowakowski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska