prof. nadzw. dr hab. n. med. Robert Rejdak

okulista - Lublin

prof. nadzw. dr hab. n. med. Robert Rejdak okulista

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - prof. nadzw. dr hab. n. med. Robert Rejdak

Profesor Robert Rejdak ukończył w 1995 roku Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Tutaj także uzyskał stopień doktora nauk medycznych (w 2000 roku) i doktora habilitowanego. Wcześniej zdobył specjalizację z okulistyki I stopnia (w 1990 roku). Nominację profesorską otrzymał w 2013 roku.

Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując przez kilka lat klinicznie i naukowo w zagranicznych klinikach chirurgii oka (w niemieckiej Tybindze i Erlangen). Doskonalił się na licznych stażach w tych klinikach, a także w placówkach okulistycznych we Frankfurcie nad Menem, Bremie w Niemczech oraz w Pizie i Rawennie we Włoszech. Stale współpracuje z niektórymi z nich jako konsultant i chirurg (w Erlangen, Tybindze oraz Frankfurcie nad Menem).

Jest kierownikiem Kliniki Okulistyki Ogólnej i Katedry Okulistyki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz konsultantem Oddziału Okulistyki w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Rzeszowie. Jest również samodzielnym pracownikiem naukowym i konsultantem w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w Warszawie. Jest ponadto dyrektorem ds. szkoleń w Europejskiej Szkole Zaawansowanych Studiów w dziedzinie Okulistyki (ESASO), mieszczącej się w Lugano w Szwajcarii. Prowadzi tam wykłady i jest instruktorem w dziedzinie chirurgii oka.

W ciągu swojej wieloletniej praktyki zawodowej przeprowadził liczne skomplikowane operacje oka, w tym zabiegi wykonane wspólnie ze światowej sławy specjalistami. Wśród nich można wymienić asystę przy operacjach zaćmy u boku wybitnych specjalistów takich jak prof. Cesare Forlinii z włoskiej Rawenny i prof. Anzelm Junemann z niemieckiego Erlangen w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Rzeszowie. W tej placówce zoperował również wrodzoną zaćmę u 2-miesięcznego dziecka, przeprowadzając zabieg wspólnie z amerykańskim prof. Ferencem Kuhn.

Udziela się dydaktycznie – był wykładowcą na kilkuset zjazdach i konferencjach szkoleniowych w kraju i za granicą. Prowadził także szkolenia dla lekarzy okulistów, zorganizowane m.in. w NZOZ "Okulistyka" w Mielcu.

Profesor posiada liczny dorobek naukowy. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych w specjalistycznych czasopismach takich jak "Okulistyka. Kwartalnik medyczny", a także współautorem licznych artykułów (np. "Badania diagnostyczne u pacjentów z druzami tarczycy nerwu wzrokowego").

Jest laureatem nagród i wyróżnień za dokonania naukowe, otrzymanych od ośrodków w Londynie, Berlinie i Lindau. Udziela się czynnie w wielu towarzystwach naukowych polskich i zagranicznych.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. nadzw. dr hab. n. med. R. Rejdak

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Robert Rejdak jako wybitny specjalista chirurgii oka wykonuje m.in. zabiegi usunięcia zaćmy (również operacje bardzo skomplikowane). Przeprowadza zabiegi chirurgii ciałka szklistego. Zajmuje się także leczeniem schorzeń plamki żółtej  i odwarstwieniami siatkówki.

Zdjęcia prof. nadzw. dr hab. n. med. Robert Rejdak

Eyemed Centrum Okulistyczne - prof. nadzw. dr hab. n. med. Robert Rejdak

Konsultacje

Konsultacja okulistyczna profesorska
300

Okulistyka

Leczenie AMD
Wszczepienie soczewki plamkowej Schariotha
1 oko
6 100

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. nadzw. dr hab. n. med. Robert Rejdak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska