lek. Roman Gawęda

ortopeda, traumatolog - Lublin

lek. Roman Gawęda ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Roman Gawęda

Lek. Roman Gawęda w 1988 roku ukończył uczelnię medyczną. Posiada tytuł specjalisty drugiego stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii. Dba o to, aby świadczone przez niego usługi były zgodne z aktualnym stanem wiedzy, dlatego jest regularnym uczestnikiem konferencji naukowych, kursów i szkoleń.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. R. Gawęda

Lek. Roman Gawęda przeprowadza konsultacje ortopedyczne. Specjalizuje się w operacjach endoprotezoplastyki biodra. Wykonuje również operacje kanału cieśni nadgarstka oraz usunięcia materiału zespalającego.

Żagiel Med Szpital - lek. Roman Gawęda

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Roman Gawęda

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska