lek. Roman Kuśnierczyk

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Kraków

lek. Roman Kuśnierczyk chirurg ogólny, chirurg naczyniowy Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Roman Kuśnierczyk

Lek. Roman Kuśnierczyk w 1988 roku ukończył studia w Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie, uzyskując dyplom i uprawnienia do wykonywania zawodu. W 1992 roku zdobył I, a w 1996 roku – II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej. Obecnie jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Św. Rafała w Krakowie. Sukcesywnie doskonali umiejętności i poszerza wiedzę. Posiada szereg certyfikatów, w tym dyplom Wielkopolskiej Szkoły Diagnostyki Obrazowej i Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. R. Kuśnierczyk

Lek. Roman Kuśnierczyk posiada duże doświadczenie w zakresie małoinwazyjnego leczenia żylaków kończyn dolnych techniką RFITT w połączeniu z termoablacją diatermiczną niewydolnych perforatorów żylnych. W latach 2011-2016 wykonał ponad 1100 tego typu operacji. Ponadto zajmuje się diagnostyką i leczeniem przepuklin. Wykonuje operacje przepuklin pachwinowych i udowych autorską techniką operacyjną – uszypułowanym płatem powięziowym. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi także diagnostyka ultrasonograficzna.

Zdjęcia lek. Roman Kuśnierczyk

Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
160

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg
Usuwanie żylaków prądem (RFITT)
Inne nazwy:

3800 zł - jedna kończyna + znieczulenie; 5800 zł - dwie kończyny + znieczulenie; 3500 zł - bez ceny znieczulenia za jedną kończynę; 5500 zł - bez ceny znieczulenia za dwie kończyny

3800 zł - jedna kończyna + znieczulenie;
5800 zł - dwie kończyny + znieczulenie;
3500 zł - bez ceny znieczulenia za jedną kończynę;
5500 zł - bez ceny znieczulenia za dwie kończyny
od 3 800 do 5 800 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Usuwanie żylaków prądem (RFITT) - zdjęcia przed i po zabiegu

Certyfikaty lek. Roman Kuśnierczyk