dr n. med. Roman Sosnowski

chirurg ogólny, urolog - Warszawa

dr n. med. Roman Sosnowski chirurg ogólny, urolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Roman Sosnowski

Dr n. med. Roman Sosnowski ukończył studia medyczne w 1996 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1999 roku przedstawił komisji egzaminacyjnej uczelni swoją rozprawę doktorską, za którą przyznano mu tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było uzyskanie w 2000 roku specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej. W 2006 roku uzyskał uprawnienia i tytuł specjalisty urologa polskiego i europejskiego – Fellow of European Board of Urology.

Doskonalił się w polskich i zagranicznych placówkach medycznych, w których odbył szereg staży i szkoleń. Był stypendystą Academic Exchange Programe, co umożliwiło mu zapoznanie się z technikami zabiegowymi stosowanymi w wiodących klinikach urologicznych w Kanadzie. Odbył szkolenie w nowojorskiej Klinice Urologii Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, był również na stażu w Aarhus (SkejbyUniversity, stypendium od rządu Danii).

Doktor Sosnowski to aktywny uczestnik wielu krajowych i zagranicznych konferencji i sympozjów naukowych. Jest również autorem i współautorem licznych prac naukowych (opracował ponad 40 publikacji). Dzieli się wiedzą zarówno w środowisku medycznym (udzielając pomocy merytorycznej poszczególnym grupom i stowarzyszeniom), jak i w społeczeństwie – jest współtwórcą licznych programów edukacyjnych. Wśród projektów, w jakie się zaangażował, można wymienić współfinansowany przez Unię Europejską program poświęcony tematyce profilaktyce schorzeń uro-onkologicznych (www.mezczyzna45plus.pl).

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. R. Sosnowski

Dr n. med. Roman Sosnowski specjalizuje się w urologii. Udziela pomocy chorych, przeprowadzając konsultacje urologiczne oraz urologiczno-onkologiczne. Do jego zawodowych zainteresowań należy diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych układu moczowego. Do jego gabinetu zgłaszają się pacjenci dotknięci problemem m.in. raka pęcherza moczowego, nerki, jąder i prostaty (gruczołu krokowego). Zajmuje się leczeniem kamicy dróg moczowych i łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. Oferuje pomoc również mężczyznom z zaburzeniami wzwodu.

W swojej praktyce dużą uwagę poświęca zagadnieniu profilaktyki nowotworowej.

Zdjęcia dr n. med. Roman Sosnowski

Filmy z udziałem dr n. med. Roman Sosnowski

Onkolmed Lecznica Onkologiczna - dr n. med. Roman Sosnowski

Konsultacje

Konsultacja w zakresie urologii onkologicznej 
pierwsza konsultacja
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Roman Sosnowski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska