lek. Róża Swaczyna

dermatolog, wenerolog - Katowice

lek. Róża Swaczyna dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Róża Swaczyna

Lek. Róża Swaczyna to lekarz posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe. W 1973 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Od początku swojej kariery sukcesywnie poszerza zakres wiedzy, uczestnicząc w kursach doskonalących, warsztatach oraz konferencjach naukowych. Jest wieloletnim współpracownikiem Katowickiego Centrum Onkologii. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. R. Swaczyna

Lek. Róża Swaczyna zajmuje się przeprowadzaniem kompleksowej diagnostyki i leczeniem chorób skóry. Posiada ogromne doświadczenie w rozpoznawaniu i leczeniu nowotworów skóry.

Specjalistyczne Centrum Medyczne SAD-MED - lek. Róża Swaczyna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Róża Swaczyna

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska