W czasie trwania akcji #zostanwdomu możesz również skorzystać z konsultacji online lub wizyt domowych.

lek. Ryszard Kierasiński

ortopeda, traumatolog - Otwock

lek. Ryszard Kierasiński ortopeda, traumatolog Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Ryszard Kierasiński

Lek. Ryszard Kierasiński jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i wykonuje zawód lekarza od 1984 roku. Uzyskał specjalizację II stopnia z ortopedii i traumatologii. Praktykę zawodową zdobywał w trakcie współpracy z licznymi przychodniami specjalistycznymi oraz w ramach pracy w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. Adama Grucy. 

Stale pogłębia wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Zdobytymi umiejętnościami dzieli się jako wykładowca kursów szkoleniowych i doskonalących dla lekarzy ortopedów – zarówno będących w trakcie specjalizacji, jak i po jej uzyskaniu. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. R. Kierasiński

LLek. Ryszard Kierasiński specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym schorzeń narządu ruchu. W obszarze jego szczególnych zainteresowań znajdują się stawy biodrowe oraz stopy. Doktor specjalizuje się również w zabiegach endoprotezoplastyki, osteotomii (kontrolowanego nacięcia kości w celu korekcji elementów narządu ruchu), a także przeprowadza operacje w ramach chirurgii urazowej. Zajmuje się pacjentami w stanach powikłań po złamaniach (np. braki zrostu).

Centrum Origin Otwock

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ryszard Kierasiński