lek. Sebastian Kołodziej

lekarz medycyny estetycznej - Warszawa

lek. Sebastian Kołodziej lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Sebastian Kołodziej

Lek. Sebastian Kołodziej ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Politechnikę Warszawską. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz chemii kosmetycznej organizowanych przez Politechnikę Warszawską. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe i kształci się w ramach działalności światowych towarzystw: European College of Aesthetic Medicine & Surgery oraz American Academy of Aesthetic Medicine. Należy również do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. S. Kołodziej

Lek. Sebastian Kołodziej posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów liposukcji wspomaganej ultradźwiękami. Jest oficjalnym trenerem lekarzy z zakresu liposukcji VASER w Polsce. To jeden z trzech certyfikowanych lekarzy w Polsce uprawnionych do przeprowadzania zabiegów liposukcji VASER w technice HIGH DEFINITION 4D (certyfikat został nadany przez ECAMS). Ponadto doktor Kołodziej we współpracy z doktorem Gojdziem wykonuje autorskie zabiegi laseroterapii połączone z komórkami macierzystymi pozyskiwanymi z autologicznej tkanki tłuszczowej.

Zdjęcia lek. Sebastian Kołodziej

Holistic Clinic - lek. Sebastian Kołodziej

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Sebastian Kołodziej

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska