lek. Sebastian Kołodziej

lekarz medycyny estetycznej - Warszawa

lek. Sebastian Kołodziej lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Sebastian Kołodziej

Lek. Sebastian Kołodziej ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Politechnikę Warszawską. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz chemii kosmetycznej organizowanych przez Politechnikę Warszawską. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe i kształci się w ramach działalności światowych towarzystw: European College of Aesthetic Medicine & Surgery oraz American Academy of Aesthetic Medicine. Należy również do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. S. Kołodziej

Lek. Sebastian Kołodziej posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów liposukcji wspomaganej ultradźwiękami. Jest oficjalnym trenerem lekarzy z zakresu liposukcji VASER w Polsce. To jeden z trzech certyfikowanych lekarzy w Polsce uprawnionych do przeprowadzania zabiegów liposukcji VASER w technice HIGH DEFINITION 4D (certyfikat został nadany przez ECAMS). Ponadto doktor Kołodziej we współpracy z doktorem Gojdziem wykonuje autorskie zabiegi laseroterapii połączone z komórkami macierzystymi pozyskiwanymi z autologicznej tkanki tłuszczowej.

Zdjęcia lek. Sebastian Kołodziej

Holistic Clinic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Sebastian Kołodziej