lek. Sebastian Piotrowicz urolog

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Sebastian Piotrowicz

Lek med. Sebastian Piotrowicz ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie, a następnie odbył staż podyplomowy w Szpitalu Uniwersyteckim w Stoke on Trent w Wielkiej Brytanii i szkolenie z chirurgii w Szpitalu Uniwersyteckim w Manchesterze, a po powrocie do kraju - staż z chirurgii ogólnej i laparoskopowej w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby w SPCSK w Warszawie oraz szkolenie z urologii w Klinice Urologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie i Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku. Jest specjalistą urologii FEBU, a także doktorantem w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Bierze czynny udział w konferencjach i kongresach branżowych, a także publikuje prace i doniesienia zjazdowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. S. Piotrowicz

Lek med. Sebastian Piotrowicz specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych oraz małoinwazyjnych (laparoskopowych i endoskopowych) z zakresu urologii, a w tym związanych z chorobami nowotworowymi układu moczowego oraz technikach innowacyjnych, jak leczenie celowane raka stercza metodą HIFU czy krioablacja guzów nerek. Lek med. Sebastian Piotrowicz leczy również łagodny rozrost gruczołu krokowego oraz jego stany zapalne, wykonuje zabiegi stulejki, krótkiego wędzidełka, wodniaków jądra, a także pomaga pacjentom z zaburzeniami erekcji oraz pęcherzem nadaktywnym i nietrzymaniem moczu. Wykonuje również testy genetyczne metodą płynnej biopsji.

Zdjęcia lek. Sebastian Piotrowicz

ARKMEDIC

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
220 zł - konsultacja urologiczna dr n. med. Michał Skrzypczyk;
340 zł - konsultacja z USG dr n med. Michał Skrzypczyk;
280 zł - konsultacja urologiczna i założenie cewnika dr Skrzypczyk;
200 zł - konsultacja urologiczna lek med. Sebastian Piotrowicz;
320 zł - konsultacja urologiczna z USG lek med. Piotrowicz;
260 zł - konsultacja urologiczna i założenie cewnika lek med.Piotrowicz
200

Konsultacje lekarskie online

Konsultacja urologiczna online
konsultacja telefoniczna lub SKYPE
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Sebastian Piotrowicz