lek. Sebastian Piotrowicz

urolog - Warszawa

lek. Sebastian Piotrowicz urolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Sebastian Piotrowicz

Lek med. Sebastian Piotrowicz ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie, a następnie odbył staż podyplomowy w Szpitalu Uniwersyteckim w Stoke on Trent w Wielkiej Brytanii i szkolenie z chirurgii w Szpitalu Uniwersyteckim w Manchesterze, a po powrocie do kraju - staż z chirurgii ogólnej i laparoskopowej w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby w SPCSK w Warszawie oraz szkolenie z urologii w Klinice Urologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie i Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku. Jest specjalistą urologii FEBU, a także doktorantem w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Bierze czynny udział w konferencjach i kongresach branżowych, a także publikuje prace i doniesienia zjazdowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. S. Piotrowicz

Lek med. Sebastian Piotrowicz specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych oraz małoinwazyjnych (laparoskopowych i endoskopowych) z zakresu urologii, a w tym związanych z chorobami nowotworowymi układu moczowego oraz technikach innowacyjnych, jak leczenie celowane raka stercza metodą HIFU czy krioablacja guzów nerek. Lek med. Sebastian Piotrowicz leczy również łagodny rozrost gruczołu krokowego oraz jego stany zapalne, wykonuje zabiegi stulejki, krótkiego wędzidełka, wodniaków jądra, a także pomaga pacjentom z zaburzeniami erekcji oraz pęcherzem nadaktywnym i nietrzymaniem moczu. Wykonuje również testy genetyczne metodą płynnej biopsji.

Zdjęcia lek. Sebastian Piotrowicz

ARKMEDIC - lek. Sebastian Piotrowicz

Konsultacje

Konsultacja urologiczna 
220 zł - konsultacja urologiczna dr n. med. Michał Skrzypczyk;
340 zł - konsultacja z USG dr n med. Michał Skrzypczyk;
280 zł - konsultacja urologiczna i założenie cewnika dr Skrzypczyk;
200 zł - konsultacja urologiczna lek med. Sebastian Piotrowicz;
320 zł - konsultacja urologiczna z USG lek med. Piotrowicz;
260 zł - konsultacja urologiczna i założenie cewnika lek med.Piotrowicz
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Sebastian Piotrowicz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska