lek. dent. Sebastian Płotkowski stomatolog

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. dent. Sebastian Płotkowski

Lek. dent. Sebastian Płotkowski to młody i ambitny lekarz stomatolog, który dyplom i prawa do wykonywania zawodu uzyskał po ukończeniu studiów w 2012 roku. Jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych gabinetach stomatologicznych w Szczecinie i okolicach.

Doktor Płotkowski jest perfekcjonistą, dlatego sukcesywnie podnosi jakość świadczonych usług oraz poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, certyfikowanych kursach oraz konferencjach naukowych. Jak sam przyznaje, praca jest dla niego źródłem spełnienia oraz satysfakcji. Prywatnie doktor Płotkowski interesuje się piłką nożną.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. S. Płotkowski

Lek. dent. Sebastian Płotkowski przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej i odtwórczej. Jednym z jego głównych zainteresowań zawodowych jest endodoncja. Swoim pacjentom proponuje leczenie z zastosowaniem minimalnie inwazyjnych technik. 

Zdjęcia lek. dent. Sebastian Płotkowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Sebastian Płotkowski