lek. Sławomir Pyziak

lekarz - Wrocław

lek. Sławomir Pyziak lekarz

Nr PWZ: 2601199

Znajomość języków: angielski, niemiecki

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. med. Sławomir Pyziak

Lek. med. Sławomir Pyziak dyplom lekarza uzyskał w 2010 roku, ukończywszy Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnym krokiem w jego karierze było rozpoczęcie stażu podyplomowego – realizował go w 111 Szpitalu Wojskowym w Poznaniu i zakończył w 2011 roku. W roku 2012 rozpoczął pracę w europejskich klinikach (Szwecja, Norwegia oraz Holandia) jako specjalista w dziedzinie transplantacji włosów. Posiada duże doświadczenie w zakresie nowoczesnych technik przeszczepiania włosów. Przeprowadza zabiegi metodą FUT (Follicular Unit Transplantation), specjalizuje się również w transplantacji za pomocą ekstrakcji jednostek włosowych FUE (Follicular Units Extraction).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. Sławomir Pyziak

Lek. med. Sławomir Pyziak jest ekspertem w zakresie transplantacji włosów. Przeprowadza mniej oraz bardziej rozległe zabiegi – podczas jednorazowej procedury przeszczepia nawet 1000-1500 jednostek mieszkowych, co odpowiada 3000-4000 włosów. Stosuje metodę FUE oraz FUT.

Zdjęcia lek. Sławomir Pyziak

Centrum Medyczne Bieniek - lek. Sławomir Pyziak

Konsultacje

Konsultacja w zakresie leczenia łysienia  
Inne nazwy:

konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów, konsultacja z lekarzem specjalistą przed zabiegiem przeszczepu włosów, konsultacja w zakresie niechirurgicznego leczenia łysienia implantami włosowymi, konsultacja u specjalisty w zakresie niechirurgicznego uzupełniania włosów implantami włosowymi

20 min
150 Rozwiń szczegóły

Leczenie łysienia

Zabiegi przeszczepiania włosów
Przeszczep włosów FUE u mężczyzn  
Inne nazwy:

leczenie łysienia metodą FUE, transplantacja włosów FUE u mężczyzn,FUE Method, przeszczep włosów metodą FUE u mężczyzn, Follicular Unit Extraction

Konsultacja w zakresie leczenia łysienia - cena 150

Konsultacja w zakresie leczenia łysienia - cena 150
od 5 000 Rozwiń szczegóły
Przeszczep włosów FUE u kobiet  
Inne nazwy:

leczenie łysienia typu żeńskiego metodą FUE, transplantacja włosów u kobiet metodą FUE, uzupełnianie włosów metodą FUE u kobiet,leczenie łysienia u kobiet metodą FUE

Konsultacja w zakresie leczenia łysienia - cena 150

Konsultacja w zakresie leczenia łysienia - cena 150
od 5 000 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Sławomir Pyziak

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.