SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

lek. Sławomir Pyziak

lekarz - Wrocław

lek. Sławomir Pyziak lekarz

Nr PWZ: 2601199

Znajomość języków: angielski, niemiecki

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Sławomir Pyziak

Lek. Sławomir Pyziak dyplom lekarza uzyskał w 2010 roku, po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnym krokiem w jego karierze było rozpoczęcie stażu podyplomowego – realizował go w 111 Szpitalu Wojskowym w Poznaniu i zakończył w 2011 roku, otrzymując prawo wykonywania zawodu lekarza medycyny.

Wiedzę i doświadczenie zdobywał w trakcie pracy w kraju i za granicą, w tym w Norwegii, Szwecji i Holandii. W 2012 roku rozpoczął szkolenie w Poseidonkliniken w Oslo, gdzie doskonalił się pod opieką ekspertów w zakresie transplantacji włosów. W uznaniu umiejętności doktora po zakończeniu szkoleniu zaproponowano mu dołączenie do zespołu. Od tego momentu sukcesywnie zdobywa doświadczenie w dziedzinie przeszczepiania włosów i poszerza zakres wiedzy jako stały członek kadry. Rok później objął stanowisko głównego lekarza w Poseidonkliniken w Sztokholmie (Szwecja), które zajmuje do chwili obecnej. Ponadto w kwietniu 2016 roku doktor Pyziak nawiązał współpracę z wrocławskim Centrum Medycznym Bieniek.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Sławomir Pyziak

Lek. Sławomir Pyziak jest ekspertem w zakresie transplantacji włosów. Specjalizuje się w przeszczepach za pomocą ekstrakcji jednostek włosowych FUE (Follicular Units Extraction). Od początku swojej kariery zawodowej przeprowadził samodzielnie ok. 1200 przeszczepów z zastosowaniem tej metody. Wykonuje mniej oraz bardziej rozległe zabiegi – podczas jednorazowej procedury przeszczepia nawet 1200-1600 jednostek mieszkowych, co odpowiada 3000-4000 włosów.

Zdjęcia lek. Sławomir Pyziak

Centrum Medyczne Bieniek - lek. Sławomir Pyziak

Konsultacje

Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów  
Inne nazwy:

konsultacja w zakresie leczenia łysienia, konsultacja z lekarzem specjalistą przed zabiegiem przeszczepu włosów, konsultacja w zakresie niechirurgicznego leczenia łysienia implantami włosowymi, konsultacja u specjalisty w zakresie niechirurgicznego uzupełniania włosów implantami włosowymi

20 min
150 Rozwiń szczegóły

Leczenie łysienia

Zabiegi przeszczepiania włosów
Przeszczep włosów FUE u mężczyzn  
Inne nazwy:

leczenie łysienia metodą FUE, transplantacja włosów FUE u mężczyzn,FUE Method, przeszczep włosów metodą FUE u mężczyzn, Follicular Unit Extraction

Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów - cena 150

Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów - cena 150
od 5 000 Rozwiń szczegóły
Przeszczep włosów FUE u kobiet  
Inne nazwy:

leczenie łysienia typu żeńskiego metodą FUE, transplantacja włosów u kobiet metodą FUE, uzupełnianie włosów metodą FUE u kobiet,leczenie łysienia u kobiet metodą FUE

Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów - cena 150

Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów - cena 150
od 5 000 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Sławomir Pyziak

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.