Stomatolog Konstantynów Łódzki i okolice

Bezpośrednio w Konstantynowie Łódzkim nie posiadamy w ofercie lekarza o specjalizacji stomatolog, możemy zaproponować lekarza w pobliżu - stomatolog najbliżej Konstantynowa Łódzkiego przyjmuje w Łodzi (9 km od Konstantynowa Łódzkiego). Poniżej prezentujemy listę alterantywnych lekarzy ze specjalizacją stomatolog, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

prof. dr hab. n. med. Piotr Arkuszewski
Konstantynów Łódzki - 9 km od Konstantynowa Łódzkiego

Prof. dr hab. n. med. Piotr Arkuszewski jest docenianym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem i bogatym dorobkiem naukowym. Studia na Wydziale Lekarskim ukończył w 1975 roku. Ponadto jest absolwentem Wydziału Stomatologii. W 1980 roku zdał Państwowy Egzamin S... więcej »

Szczegóły » Umów wizytę » Zadzwoń 42 289 90 31 Zadzwoń 42 289 90 31

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2016 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2016 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Zgłoś uwagi do strony