Wczytaj więcej wyników

Stomatolog Warszawa - informacje

Współczesna stomatologia zajmuje się nie tylko leczeniem próchnicy, ale także uzupełnianiem braków w uzębieniu nowoczesnymi metodami, np. implanty i korony oraz korekcją wad zgryzu niewidocznymi dla otoczenia aparatami ortodontycznymi. Stomatolog, podczas wizyty w gabinecie, może zalecić badania obrazowe. Stomatolodzy z Warszawy stosują przed zabiegami stomatologicznymi znieczulenie miejscowe, co sprawia, że pacjent nie odczuwa bólu.

Stomatolodzy w Warszawie

Stomatolodzy z Kliniki Estetycznej Ortodoncji i Implantologii Soldent, która w 2009 roku otrzymała wyróżnienie "Perły Medycyny" w kategorii poradnie specjalistyczne, wykonują zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej u dzieci zmagających się z próchnicą zębów. Stomatolog z Warszawy dr Katarzyna Łoza-Sołtyk, specjalizująca się w ortodoncji, koryguje wady zgryzu niewidocznymi z zewnątrz aparatami lingwalnymi typu Incognito i WIN. Jej współpracownik dr Krzystof Sołtyk, członek Europejskiego Towarzystwa Implantologicznego, usuwa chirurgicznie tzw. zęby zatrzymane. Gabinet dysponuje ultradźwiękową technologią Piezosurgery i Siro Laserem, którego efekty chwalą sobie warszawscy pacjenci.

W stolicy można skorzystać także z usług stomatologów z gabinetu Dentalux. Stomatolog dr Filip Brzozowski, który odbył staż implantologiczny w Klinice Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii we Frankfurcie, wykonuje implantomosty w przypadku rozległych braków w uzębieniu. Jego współpracownikiem jest stomatolog dr Monika Dąbrowska, specjalizująca się w protetyce. Dr Dąbrowska wykonuje protezy stałe, np. mosty porcelanowe i protezy szkieletowe. U stomatologów można wyleczyć paradontozę oraz usunąć kamień nazębny urządzeniem Vector Paro.

O stomatologach z Elektoralna Dental Clinic pacjenci mogli usłyszeć w cyklu programów pt.  "Metamorfozy"  w Dzień Dobry TVN. W klinice może wykonać tomografię komputerową uzębienia i zatok stomatologicznym tomografem komputerowym NewTom 5G zamiast standardowego pantomogramu. Stomatolog dr Dżulietta Kiworkowa, która udziela się charytatywnie poprzez prowadzenie Fundacji Villa Nova Dzieciom, proponuje leczenie kanałowe w przypadku bardzo zniszczonego próchnicą zęba. Dr Emma Kiworkowa – Rączkowska, autorka tłumaczenia wybranych rozdziałów podręcznika "Radiologia stomatologiczna” pod redakcją prof. T.K.Różyło, proponuje pacjentom leczenie ortodontyczne. Oprócz tego stomatolodzy w Elektoralna Dental Clinic przeprowadzają wybielanie zębów metodą BriteSmile.

dr Krystyna Mancewicz z Kliniki Stomatologicznej Artdonto korzysta z nowoczesnych technologii stomatologicznych - laser diagnostyczny i kamera wewnątrzustna u pacjentów z początkowym stadium próchnicy. Stomatolog dr Nicolaas Hahn, który ukończył Uniwersytet w Amsterdamie, wykonuje plastykę dziąseł i kości zniszczonych przez choroby przyzębia. Stomatolodzy z warszawskiej kliniki Artdonto upiększają uśmiechy pacjentów licówkami porcelanowymi. Oprócz tego można tu zastosować odtwarzające ząb uzupełnienia typu inlay i onlay. 

Stomatolodzy z Całodobowego Centrum Stomatologii CCS Ludna, dysponującego aparatem rtg i radiowizjografią, wykonują zabiegi higienizacji czyli skaling ultradźwiękami, fluoryzacja i lakowanie. Stomatolog dr Małgorzata Mazurek, która specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, podnosi dno zatoki przed wstawieniem implantów. Jej współpracownik stomatolog dr Henryk Langner, cieszący się zaufaniem pacjentów z wielu miast Polski, wybiela zęby akcelelatorem lub laserowo.

dr Jacek Jaśkowski, stomatolog, członek Mensy Polskiej, odbudowuje zęby przy pomocy włókna szklanego. Lekarz pracuje w Klinice Anident, gdzie można umówić na na profilaktyczny przegląd jamy ustnej. Warszawscy stomatolodzy w przychodni Anident zakładają licówki bez szlifowania zębów.

Cena wizyty u stomatologa w Warszawie i w Wielkiej Brytanii

Ceny zabiegów stomatologicznych w polskich gabinetach są niższe niż u naszych angielskich sąsiadów. Przykładowo w angielskiej klinice 1ADental w Peterborough chirurgiczne usunięcie zęba kosztuje 150 funtów czyli ok. 800 zł. Turyści medyczni z Anglii mogą zaoszczędzić pieniądze i poddać się kompleksowemu leczeniu stomatologicznemu w warszawskiej klinice przy okazji pobytu w Polsce. Warszawa posiada bogatą bazę noclegową. Dodatkowo można zwiedzić stolicę pełną zabytkowych budowli i miejsc, np. Zamek Królewski i kompleks pałacowo-parkowy w Wilanowie.   

Pacjenci szukali stomatolog także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Warszawa, Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.