dr Tobiasz Szajerka

chirurg ogólny, ortopeda - Wrocław

dr Tobiasz Szajerka chirurg ogólny, ortopeda

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr Tobiasz Szajerka

Dr Tobiasz Szajerka jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu i specjalistą chirurgii ogólnej. Od wielu lat jest związany ze Szpitalem im. Św. Jadwigi w Trzebnicy. Posiada dyplom Federacji Europejskich Towarzystw Chirurgii Ręki. W ramach przygotowań do jego uzyskania odbył staże w klinikach w Szczecinie, Schwerin i Zurychu. Doktor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Systematycznie bierze udział w kursach doskonalących.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr T. Szajerka

Dr Tobiasz Szajerka specjalizuje się w chirurgii kości, stawów, nerwów, ścięgien i tkanek miękkich ręki. Posiada ogromne doświadczenie w leczeniu zespołu cieśni kanału nadgarstka, choroby Dupuytrena, ganglionów, choroby DeQuervaine'a i wielu innych schorzeń oraz urazów.

Zdjęcia dr Tobiasz Szajerka

Chiroplastica - dr Tobiasz Szajerka

Ortopedia

Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka
Operacja endoskopowa zespołu cieśni kanału nadgarstka
od 3 500 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr Tobiasz Szajerka

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska