dr n. med. Tomáš Jurečka

okulista

dr n. med. Tomáš Jurečka okulista

Znajomość języków: polski, czeski

Informacje ogólne - dr n. med. Tomáš Jurečka

Dr n. med. Tomáš Jurečka jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Masaryka w Brnie. Dyplom lekarza medycyny uzyskał w 1997 roku. Rozpoczął pracę na Wydziale Chirurgicznym, a następnie w Klinice Chirurgicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Brnie Bohunicach. Tytuł specjalisty I stopnia w zakresie okulistyki otrzymał w 2001 roku. Cztery lata później zdał egzamin specjalizacyjny II stopnia. 

Od 1999 roku kontynuował praktykę lekarską w Klinice Chorób Oka i Optometrii w Szpitalu Uniwersyteckim Św. Anny w Brnie, natomiast w  maju 2009 roku rozpoczął współpracę z Kliniką Okulistyczną NeoVize. 

Poświęcił się również działalności dydaktycznej. Od 2002 roku uczy studentów Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Masaryka w Brnie. W 2007 roku pomyślnie ukończył studia doktoranckie w UM Brno w dziedzinie okulistyki. Jest autorem i współautorem blisko 60-ciu prezentacji, artykułów w czasopismach fachowych i plakatów naukowych, brał również udział w tworzeniu 5 monografii i podręczników.

Dr T. Jurečka posiada ogromne doświadczenie, które zdobył w krajowych i zagranicznych placówkach medycznych, m.in. podczas staży w Austrii, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę w zakresie skutecznych technik leczenia, czego przykładem może być ukończony we wrześniu 2012 roku  kurs  kształcenia kataraktowej i wewnątrzgałkowej chirurgii refrakcyjnej, zorganizowany przez  European School for Advanced Studies in Ophthalmology w Lugano w Szwajcarii. Ponadto systematycznie bierze udział w fachowych kongresach oftalmologicznych i seminariach.

Jest członkiem Czeskiego Towarzystwa Okulistycznego  (ČOS). 

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. T. Jurečka

Główną tematyką zainteresowań specjalisty jest diagnostyka i leczenie chorób przedniego oraz tylnego fragmentu oka. Pomaga m.in pacjentom ze schorzeniami siatkówki. Specjalizuje się w laserowym leczeniu siatkówki i przeprowadza zabiegi witroretinalne. Swój czas poświęca również chirurgii zaćmy oraz nowoczesnym technikom obrazowania, w tym tomografii koherentnej oka (OCT), zabiegom z wykorzystaniem ultradźwięków oraz angiografii fluorescencyjnej.

Zdjęcia dr n. med. Tomáš Jurečka

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Tomáš Jurečka

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska