lek. Tomasz Andrzejewski

ortopeda - Wrocław

lek. Tomasz Andrzejewski ortopeda

Nr PWZ: 1006168

Znajomość języków: polski, niemiecki

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Andrzejewski

Lek. Tomasz Andrzejewski jest ortopedą-traumatologiem specjalizującym się w endoskopowych operacjach stawu kolanowego. Akademię medyczną ukończył w 1983 roku, natomiast specjalizację drugiego stopnia w dziedzinie ortopedii uzyskał w 1992 roku.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz założycielem Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgicznego. Uczestniczy w licznych prestiżowych szkoleniach zorganizowanych na terenie kraju oraz za granicą, poszerzając swoją wiedzę. Doktor Andrzejewski jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce posiadania uprawnienia do prowadzenia zabiegów oraz szkoleń w zakresie rekonstrukcji uszkodzeń więzadeł krzyżowych przednich metodą dwupęczkową.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Andrzejewski

Lek. Tomasz Andrzejewski jest ekspertem w dziedzinie leczenia zaburzeń w obrębie stawu kolanowego. Swoim pacjentom oferuje diagnostykę oraz terapię niestabilności kolana. Wykonuje zabiegi artroskopii stawu kolanowego, podczas których reperuje uszkodzenia łąkotek. Ponadto rekonstruuje więzadła krzyżowe metodami jedno- oraz dwupęczkową, a także leczy uszkodzenia chrząstki stawowej z zastosowaniem plastyki mozaikowej. W określonych przypadkach proponuje zastąpienie stawu kolanowego endoprotezą.

Doktor Andrzejewski specjalizuje się w mikrochirurgii naprawczej, między innymi zajmuje się szyciem ścięgna Achillesa. Prócz tego wykonuje operacje rozwiązujące problemy wynikające z deformacji stóp oraz paliczków. Prowadzi również małoinwazyjną terapię zespołów cieśni nadgarstka oraz artrozy małych stawów z użyciem implantu Reg Ja4. Wśród oferowanych przez niego procedur znajduje się ponadto artroskopia nadgarstka oraz zabiegi z zakresu traumatologii narządu ruchu.

Zdjęcia lek. Tomasz Andrzejewski

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią - lek. Tomasz Andrzejewski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Andrzejewski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.