lek. Tomasz Derwinis

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Tomasz Derwinis ortopeda, traumatolog

Nr PWZ: 4764858

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Derwinis

Lek. Tomasz Derwinis w 1985 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Po odbyciu podyplomowego stażu pracował w II Klinice Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie w Szpitalu Bródnowskim. W latach 1989-1994 praktykował poza granicami kraju, m.in. w RPA (gdzie pracował jako Medical Officer w Szpitalu Mapulaneng w Bosbokrand) oraz w szpitalu Woodstock w Capetown. Na swoim koncie ma także roczny staż w Szpitalu Frere w East London, będącym filią słynnego Szpitala Uniwersyteckiego Groote Schuur w Capetown.

Po powrocie do kraju w 1996 roku zdobył specjalizację II stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii. Był także zaangażowany w tworzenie pierwszej w Polsce Kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich i Kości w Centrum Onkologii w Warszawie, w której pracował do 1998 roku na stanowisku starszego asystenta. W 1999 roku podjął pracę na stanowisku starszego asystenta w Klinice Ortopedii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie oraz współpracował z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej i Szpitalem Zachodnim położonym w Grodzisku Mazowieckim. Od 2014 roku jest związany zawodowo z Carolina Medical Center, gdzie pracuje na stanowisku starszego asystenta.

Doktor Derwinis był dwukrotnie oficjalnym lekarzem piłkarskiej kadry narodowej oraz lekarzem Młodzieżowej Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Prywatnie jest także mocno związany ze sportem. Uprawia wyczynowo żeglarstwo regatowe i bierze udział w regatach organizowanych zarówno w kraju, jak i poza granicami.

Czytaj więcej

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Derwinis

Lek. Tomasz Derwinis oferuje pacjentom pomoc w leczeniu urazów kończyn górnych i dolnych. Udziela porad i konsultacji, pomaga w leczeniu schorzeń wrodzonych i urazów narządu ruchu (złamań, skręceń, zwichnięć) . 

Carolina Medical Center - lek. Tomasz Derwinis

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Derwinis

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.