lek. spec. Tomasz Ejno

lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog

lek. spec. Tomasz Ejno lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog

Znajomość języków: angielski

Informacje ogólne - lek. Tomasz Ejno

Lek. Tomasz Ejno jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada tytuł specjalisty II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych, ponadto w kwietniu 2018 roku uzyskał specjalizację w zakresie kardiologii. Doskonalił umiejętności praktyczne podczas pracy w Oddziale Kardiologii Szpitala Wolskiego w Warszawie, a także w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Anny w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Ejno

Lek. Tomasz Ejno to specjalista II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych oraz specjalista kardiologii. Przeprowadza badania echokardiograficzne, wykonuje testy wysiłkowe na bieżni i cykloergometrze. Zajmuje się interpretacją badań elektrograficznych oraz całodobowych pomiarów ciśnienia tętniczego metodą Holtera.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. spec. Tomasz Ejno