lek. spec. Tomasz Ejno

lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog - Żyrardów

lek. spec. Tomasz Ejno lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Ejno

Lek. Tomasz Ejno jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada tytuł specjalisty II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych, ponadto w kwietniu 2018 roku uzyskał specjalizację w zakresie kardiologii. Doskonalił umiejętności praktyczne podczas pracy w Oddziale Kardiologii Szpitala Wolskiego w Warszawie, a także w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Anny w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Ejno

Lek. Tomasz Ejno to specjalista II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych oraz specjalista kardiologii. Przeprowadza badania echokardiograficzne, wykonuje testy wysiłkowe na bieżni i cykloergometrze. Zajmuje się interpretacją badań elektrograficznych oraz całodobowych pomiarów ciśnienia tętniczego metodą Holtera.

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS - lek. spec. Tomasz Ejno

Konsultacje

Konsultacja kardiologiczna 
konsultacja kardiologiczna + ECHO serca - 220 zł
140

Diagnostyka i badania

Badania kardiologiczne
Badanie EKG 
30 zł - badanie bez opisu;
50 zł - badanie z opisem
od 30 do 50 
Badanie EKG wysiłkowe
150
Badanie Holter EKG 
24h badanie Holtera EKG
130
Badanie Holter ciśnieniowy 
24h badanie Holtera RR
130
Badanie echo serca
140
Badanie echo serca z konsultacją
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. spec. Tomasz Ejno

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska