lek. Tomasz Gede

chirurg ogólny, urolog - Jelenia Góra

lek. Tomasz Gede chirurg ogólny, urolog

Znajomość języków: polski, angielski, niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Gede

Lek. Tomasz Gede pracuje w zawodzie od 1993 roku, kiedy uzyskał dyplom i tytuł lekarza. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada tytuły specjalisty chirurgii ogólnej oraz specjalisty drugiego stopnia urologii. Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdego chorego zaskarbił sobie zaufanie pacjentów. Praca jest jego pasją, dlatego z zainteresowaniem śledzi wszystkie nowinki w medycynie i technologii. Systematycznie bierze udział w spotkaniach naukowych organizowanych w kraju i za granicą.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Gede

Lek. Tomasz Gede zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowo-płciowego. Posiada ogromne doświadczenie w leczeniu operacyjnym, w tym nowotworów.

Zdjęcia lek. Tomasz Gede

KCM Clinic - lek. Tomasz Gede

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Gede

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska