lek. Tomasz Grędysa okulista

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Grędysa

Lek. Tomasz Grędysa dyplom i prawa do wykonywania zawodu lekarza uzyskał po ukończeniu studiów medycznych w 1997 roku. Egzamin specjalizacyjny z zakresu okulistyki zdał w 2007 roku. Zawodowo jest związany z Oddziałem Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kursach, szkoleniach i kongresach naukowych.

Doktor Grędysa jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Zaćmy i Refrakcjii, Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcjii oraz Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Siatkówkowych. Ponadto należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Grędysa

Lek. Tomasz Grędysa specjalizuje się w laserowym i chirurgicznym leczeniu jaskry. Przeprowadza laseroterapię zaćmy wtórnej metodą kapsulotomii tylnej. Oferuje terapie laserowe siatkówki w cukrzycy. Świadczy również usługi w zakresie diagnostyki okulistycznej – przeprowadza takie badania jak AF, OCT czy USG oczu. Wykonuje także iniekcje doszklistkowe.

Zdjęcia lek. Tomasz Grędysa

Europejskie Centrum Zdrowego Oka

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Europejskie Centrum Zdrowego Oka.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Grędysa